125 osób zgłosiło się do Ogólnopolskiego Biegu na Nartorolkach. W niedzielę o 14:00 wystartują…

0
643

Już w niedzielę (8.10) o godz. 14:00 wystartują zawodnicy biorący udział w Ogólnopolskich Zawodach w Biegach na Nartorolkach. MUKS opublikował listę nazwisk, które wezmą w nich udział. Do rywalizacji zgłosiło się 125 osób.

Program szczegółowy zawodów:

13.00 – otwarcie biura zawodów i zapisy do biegów,
13.50 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń,
14.0016.30 – starty do poszczególnych biegów,
17.00 – wręczenie nagród – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Jedliczu,
17.30 – zamknięcie biura zawodów.

Lista osób już zapisanych:

1 WRONA ANTONINA 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K01
2 MRÓZ MONIKA 2010 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K01
3 BIEDROŃ OTYLIA 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K01
4 Koper Zofia 2008 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K01
5 TULEJA MATEUSZ 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
6 MACIEJOWSKI JAKUB 2012 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
7 ZDZIEBA IGOR 2012 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
8 WEWIÓRSKI BARTOSZ 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
9 TULEJA MICHAŁ 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
10 ZDZIEBA SZYMON 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M01
11 Hałasa Jagoda 2007 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K02
12 Juzeluk Weronika 2006 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K02
13 Łysko Weronika 2006 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K02
14 MRÓZ NIKOLA 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K02
15 Muca Damian 2007 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M02
16 Mróz Daniel 2007 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M02
17 BIL BARTOSZ 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
18 ŻYCHOWSKI ERYK 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
19 ORDYNA JAKUB 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
20 Nizio Michał 2006 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M02
21 Jarząbek Kacper 2006 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec M M02
22 TYBURSKI GABRIEL 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
23 WOJNAR ADRIAN 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
24 MASŁYK JAKUB 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M02
25 Więcławek Martyna 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
26 Kuć Karolina 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
27 Jarecka Izabela 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
28 Karciarz Natalia 2005 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec K K03
29 Lewko Wiktoria 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
30 Harbuz Kamila 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
31 Surmacz Kamila 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
32 Kaniowska Wiktoria 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
33 Kusiak Andra 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
34 Puźniak Wiktoria 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
35 Piwowarczyk Hanna 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K03
36 Juszczyk Urszula 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
37 Słomińska Amelia 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
38 Kościańska Julia 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
39 Cybruch Maja 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
40 Zabłocka Kinga 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
41 Liniewska Aleksandra 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K03
42 Grela Ewa 2004 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec K K03
43 MISZCZAK ZUZANNA 2004 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K03
44 KANIA KAMILA 2004 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K03
45 MURDZEK JULIA 2004 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K03
46 DERYNIOWSKA DARIA 2004 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K03
47 BIL WERONIKA 2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K03
48 Dubas Maciej 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M03
49 Wawrzusiszyn Tymon 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M03
50 Kita Bartosz 2005 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M03
51 Koper Emil 2004 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M03
52 OZGA JAROSŁAW 2004 MKS HALICZ USTRZYKI D. M M03
53 Mrowiński Kacper 2004 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec M M03
54 BISKUP JAKUB 2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M03
55 Dybka Radosław 2004 SPEED Jasło M M03
56 Buśko Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
57 Czaja Weronika 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
58 Kwaśnik Emilia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
59 Kłodowska Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
60 Chojnacka Jagoda 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
61 Harsche Aleksandra 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
62 Kułach Ewelina 2003 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec K K04
63 STANISZ JULITA 2003 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K04
64 WEWIÓRSKA ALEKSANDRA 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K04
65 Berezecka Anna 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K04
66 Kowalczuk Natalia 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K04
67 Nieścior Weronika 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K04
68 Prędki Renata 2002 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
69 Sidor Paulina 2002 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
70 Socha Joanna 2002 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K04
71 Jarosz Magdalena 2002 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec K K04
72 PERNAL MAŁGORZATA 2002 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K04
73 Szurkiewicz Miłosz 2003 G. 4 Krosno M M04
74 OZGA KAMIL 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. M M04
75 SYMULA KACPER 2003 MKS HALICZ USTRZYKI D. M M04
76 JANOCHA MICHAŁ 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
77 MACIEJOWSKI KAROL 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
78 MRÓZ KAMIL 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
79 WAJDA JAKUB 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
80 OCH TYMOTEUSZ 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
81 POMPROWICZ KACPER 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M04
82 Jarecki Piotr 2003 SPEED Jasło M M04
83 Ferenc Jakub 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
84 Cielniak Bartosz 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
85 Juzeluk Jakub 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
86 Nabrdalik Dawid 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
87 Putkowski Rafał 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
88 Gumieniak Michał 2002 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M04
89 FUDAŁA BRUNO 2002 MKS HALICZ USTRZYKI D. M M04
90 KANIA PAWEŁ 2002 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M04
91 JAKUBCZYK JAKUB 2002 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M04
92 Kuśmierz Magdalena 2001 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K05
93 Polityńska Kinga 2001 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K05
94 Konik Zuzanna 2001 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K05
95 Sendecka Katarzyna 2000 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski K K05
96 Karciarz Patrycja 2000 UKS „DWÓJKA” Biały Dunajec K K05
97 BISKUP JAGODA 2000 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE K K05
98 STANISZ DAWID 2001 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M05
99 OCH DOMINIK 2001 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M05
100 Ożarowski Kamil 2000 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski M M05
101 HACZELA KAMIL 2000 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M05
102 KWAŚNIK NATALIA 1998 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K06
103 CICHOŃ KAMILA 1997 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K07
104 CICHOŃ KLAUDIA 1997 IKN Górnik Iwonicz Zdrój K K07
105 Szyszka Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI D. K K07
106 Ciborowska Roksana 2003 SPEED Jasło K Amator F
107 Jarecka Anna 2003 SPEED Jasło K Amator CL
108 JAKIEŁA PATRYK 1998 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M06
109 KRZANOWSKI JERZY 1998 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M06
110 KRZANOWSKI MICHAŁ 1998 IKN Górnik Iwonicz Zdrój M M06
111 BIL KONRAD 1997 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M07
112 PELCZAR WOJCIECH 1995 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M M07
113 Ciborowski Alan 2000 SPEED Jasło M Amator F
114 Ciborowski Natan 1998 SPEED Jasło M Amator F
115 Mosoń Wiktor 77 MUKS Podkarpacie Jedlicze M Amator F
116 MRÓZ MIROSŁAW 75 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M Amator F
117 MOSOŃ WIKTOR 75 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M Amator F
118 Ciborowski Damian 73 SPEED Jasło M Amator F
119 Górski Bartłomiej 70 KrosSki Remsport M Amator F
120 Zajdel Piotr 70 KrosSki Remsport M Amator F
121 Majerski Wiktor 70 KrosSki Remsport M Amator F
122 Szczygieł Piotr 70 KrosSki Remsport M Amator F
123 JANOCHA ROBERT 65 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE M Amator F
124 Staroń Jacek 60 KrosSki Remsport M Amator F
125 Dybka Dominik 2000 SPEED Jasło M Amator CL
126

ZOSTAW ODPOWIEDŹ