11 C
Jedlicze
czwartek, Wrzesień 20, 2018

Jakość powietrza w Jedliczu

This topic contains 8 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Robert 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5313 Reply

Marek Szałajko

Witam wszystkich, od niedawna jestem nowym mieszkańcem Jedlicza a dokładnie bloku przy Rafinerii.
    Kwestia powietrza ostatnio w mediach i ogólnie nabrzmiała, wiadomo czyste ono nie jest nigdzie, mam ty na myśli samochody, dymiące kominy w okresie zimowym smogiem z węgla i innymi czasem toksynami.
    Mam małe dzieci 8 i 1rok i takie pytanie się nasuwa, czy rodzice wychodzicie z pociechami w tej okolicy na spacery, otwieracie okna itd. Słyszałem coś o budującej się spalarni..a na ten czas Rafineria czymś dymi? generalnie chodzi mi o zdrowie dzieci. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Marek, kiedyś mieszkaniec wsi 😉

#5368 Reply

ania

siedzimy wyzamykani, nigdzie nie wychodzimy

#5369 Reply

Marek Szałajko

ania
    tak myślałem

#5409 Reply

adolf piecuch

ania siedzimy wyzamykani, nigdzie nie wychodzimy

TO KURNA JAK W OBOZIE :-)))))

#5992 Reply

Tomi

Ja już wystąpiłem z pomysłem zamontowania czujników jakości powietrza takich jak w Krośnie do gminy, ale jako jednostka to nic to nie dało. Może ktoś się dołączy?

#6021 Reply

Adam

nie przeżywajcie jak stonka wykopki …………. nie macie wiekszych problemów sami w picach byle gów…… palicie , patrzcie się na siebie najpierw

#6145 Reply

Gddg

Co tak je…lo Dzisiaj rano?

#6146 Reply

Hanka

Teraz też śmierdzi

#6158 Reply

Robert

Niech Rząd doplaci do Pieców na gaz i do Ecploatacji po 3.000zł na każdą Zimę to NIE BEDZIE NIKOMU SMIERDZIALO z Pieców Węglowych-a SPALARNIA to coś innego Kiedy puszczają Najwięcej W NOCY trochę ludzie pomyślcie DO KOGO UDERZYĆ Z TYMI PROBLEMAMI a nie tylko przed Wyborami”STARAJĄ SIĘ NA NIBY”za nie małe pieniądze w GMINIE SIEDZĄ niech coś ZROBIĄ NIE NA POKAZ

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Jakość powietrza w Jedliczu