Nowoczesna i profesjonalna pracownia językowa w Szkole Podstawowej w Jedliczu

7
2123
W maju br. w Szkole Podstawowej w Jedliczu, została oddana do użytku nowoczesna i profesjonalna sala do nauki języków obcych. – To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze- mówi Piotr Waśko, Przewodniczący Rady Rodziców. Dzięki dobrej współpracy z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją, początkiem nowego roku szkolnego (3.09) otwarto kolejną pracownię językową. – Aby kontynuować to, co sprawdziło się perfekcyjnie, po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły  i nauczycielami, Rada Rodziców postanowiła, że po raz kolejny przekaże środki, którymi dysponuje właśnie na ten cel- dodaje. Znaczący wkład w inwestycję wnieśli także właściciele firmy Splast Sp. z o.o., Danuta i Tadeusz Sanoccy.
Symboliczne przecięcie wstęgi /fot. Jedlicze24

Pracownia językowa powstała przez okres wakacji. Wyposażono ją w komputer z jednostką centralną systemu językowego, zestawy słuchawkowe na 24 stanowiska oraz biurka i krzesła. Całkowity koszt pracowni wraz z odnowieniem pomieszczenia wyniósł 35 tys. zł.

Nowa sala językowa to klimatyczne i przestronne miejsce. Pierwsi uczniowie już mieli tutaj lekcje w nowym roku szkolnym. Sala zrobiła na nich  duże wrażanie.  /fot. UG

Tylko przez ostatnie 4 lata Rada Rodziców wypracowała i przekazała na rzecz Szkoły Podstawowej ponad 70 tys. zł. M. in. dzięki  tym środkom udało się dofinansować kilka inwestycji szkolnych (np. szatnię w Starej Szkole, czy właśnie pracownie językowe).

Podziękowania na ręce przedstawicieli Rady Rodziców i fundatorów sali językowej złożyła Burmistrz Jolanta Urbanik, przekazując listy gratulacyjne. Po raz kolejny podkreśliła duże zaangażowanie rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkoły.

– W imieniu Rady Rodziców, jak i swoim własnym, serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które były zaangażowane w powstanie tej drugiej pracowni. Dziękuję właścicielom firmy Splast, która pomogła współfinansować nowo otwartą pracownię językową- powiedział Przewodniczący Rady Rodziców, Piotr Waśko.

 

 

 

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
6 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
6 Autorzy komentarzy
CysoszHenioJoolaEdwardArek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arek
Arek

Super. Dzieciaki będą uczyć się w fajnym klimacie i na dobrym sprzęcie 😉

Luiza
Luiza

Gmina dala 0 złotych. Trzeba mieć. . źeby wstege przecinac

Arek
Arek

Gmina dopłaca rok w rok bo subwencja oświatowa nie starcza. za poprzednika nie dawano tyle i to cie boli

Edward
Edward

Dokładnie. Za poprzednika praktycznie nie było nic. Subwencja dla szkoły jest na tyle niska, że bez wsparcia finansowego nie da się niczego zrobić.

Henio
Henio

Edward mówi jak Kononowicz.

Joola
Joola

Edzio rozum ci odebrało.

Cysosz
Cysosz

I znowu afisz: Szaza i Pietja!
Ciągle te same ludziki: raz czerwone, raz zielone…. ciekawe jaki w tej kampanii kolor obiorą?????
A tu trzeba na nich tylko twardego buta i kopa w ………