Kto pokieruje ośrodkiem zdrowia w Jedliczu?

11
1682
W związku z przejściem dotychczasowej pani dyrektor Teresy Jurczak na emeryturę, ogłoszony został konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jedliczu. Termin składania ofert upływa 12 lutego br. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez powołaną Komisję Konkursową w terminie do 60 dni.
fot. UG w Jedliczu

W związku z wygaśnięciem umowy o pracę z dotychczasowym dyrektorem SPG ZOZ w Jedliczu, radni podjęli uchwałę w sprawie powołania Komisji Konkursowej dla przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora. Ogłoszenie o konkursie pojawiło się m.in. na stronie internetowej organu prowadzącego- Urzędu Gminy w Jedliczu i Biuletynie Informacji Publicznej ośrodka zdrowia. Do 12 lutego kandydaci mogą składać oferty. Te zostaną rozpatrzone w terminie do 60 dni.

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jedliczu świadczy usługi zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznych świadczeń zdrowotnych, rehabilitacji w warunkach ambulatoryjnych, opieki stomatologicznej, pielęgniarskiej opieki długoterminowej, hospicjum domowego, profilaktycznej opieki zdrowotnej oraz usług z zakresu medycyny pracy na podstawie zawartych umów z zakładami pracy.

Świadczenia zdrowotne są realizowanie w czterech placówkach medycznych tj: Przychodni Rejonowej w Jedliczu, Ośrodku Zdrowia w Jaszczwi oraz Punktach Lekarskich: w Potoku i Moderówce.

11
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
8 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
7 Autorzy komentarzy
drHausxlxlCzeskaDon+PedroJodełka Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arek81
Arek81

Pani Teresa kierowała ośrodkiem tyle lat a poprzednicy potraktowali ją jak śmiecia. I to się zemściło. Jest takie przysłowie: Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie 🙂

Don+Pedro
Don+Pedro

Mówiąc o poprzednikach kogo masz namysli? Podaj nazwisko.

katol
katol

marna pielęgniarka była to niestety

drHaus
drHaus

źle nie miała zobaczcie sobie oświadczenie majątkowe, niejeden lekarz tyle nie ma w naszym ośrodku więc o co chodzi wam drodzy pacjenci

Jodełka
Jodełka

lubisz publicznie wykpiwać ludzi? byłeś szkolony przez SB?

drHaus
drHaus

jestem lekrzem i to pewbie Twoim tez bede

xlxl
xlxl

jak jesteś takim lekarzem jak twe wpisy to……..współczuję

Jodełka
Jodełka

zapisz się do siebie na konsultacje

strupek
strupek

jak może było tak potraktować dobrego człowieka

Czeska
Czeska

Fajna kwota na tym oświadczeniu. Prawie jak burmistrza

drHaus
drHaus

szefowała pielegniarka czas na panią salową a potem sie zobaczy