Wiadomości

Zbigniew Sanocki nie podniesie rękawicy? "Pełnomocnik Zofia Biedroń mówi "półprawdą..."."
1 z 330

1 z 48
więcej wiadomości
Jak pracuje Policja ? Przekonaj się o tym. - Wiadomości Jedlicze - Jedlicze24.pl - Jedlicki Portal Informacyjny
Jedlicze24.pl >Wiadomości>

Jak pracuje Policja ? Przekonaj się o tym.

20.06.2013, 18:49

Poleć ten artykuł:

Komenda Miejska Policji w Krośnie zaprasza szkoły ponadgimnazjalne, gimnazja, szkoły podstawowe, przedszkola i wszystkie inne placówki do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie na Dzień Otwarty, który odbędzie się we wtorek, 25 czerwca br. w godz. 10-14.

Zaproszenie obejmuje też osoby indywidualne – bramy komendy w tym dniu są bowiem otwarte dla każdego, kto chce się przekonać, w jakich warunkach odbywa się praca policjantów, jakim dysponują sprzętem, jakie realizują zadania i programy profilaktyczno-edukacyjne. Policjanci będą prowadzić również pogadanki o występujących zagrożeniach i sposobie postępowania w takich sytuacjach. Przewodnik psa służbowego zaprezentuje pokaz tresury. Dla gości przewidziano również wiele atrakcji i niespodzianek.

Dla starszej młodzieży przygotowano informacje o możliwości podjęcia służby, potrzebnej dokumentacji, procedurze i etapach postępowania kwalifikacyjnego.

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z przygotowanych materiałów prewencyjnych oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Wszyscy chętni będą mogli oznakować swoje rowery, ograniczając ryzyko ich kradzieży.

Poza krośnieńską Policją do organizacji dnia otwartego włączyły się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie, Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie oraz Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Z Rzeszowa przyjedzie do Krosna specjalny samochód, wykorzystywany przez policjantów ruchu drogowego do działalności prewencyjnej.KMP; (rn)


To również może Cię zainteresować
Zbigniew Sanocki nie podniesie rękawicy? "Pełnomocnik Zofia Biedroń mówi "półprawdą..."."
Było wiele spekulacji. Teraz Prezes Firmy Splast wydał specjalne oświadczenie!
Jolanta Urbanik rzuciła rękawicę Zbigniewowi Sanockiemu. Dość ulotek i banerów – czas na poszanowanie wyborców!
Wypadek przy pracy? Pijarowski bubel czy nieprzemyślany chwyt marketingowy?
1 z 83Komentarze do artykułu (0)

Poleć ten artykuł:

Brak komentarzy dla tego news'a.
Dodaj komentarz jako pierwszy.


Dodaj komentarz:


Akceptuję regulaminTreść komentarza:
Portal Jedlicze24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które naruszają regulamin, zawierają obraźliwe treści oraz zawierają informacje niezgodne z komentowanym artykułem. Użytkownik odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Było wiele spekulacji. Teraz Prezes Firmy Splast wydał specjalne oświadczenie!