Wiadomości

 • Stanisław Piotrowicz szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka
 • 1 z 475

  więcej wiadomości
  Jak pracuje Policja ? Przekonaj się o tym. - Wiadomości Jedlicze - Jedlicze24.pl - Jedlicki Portal Informacyjny
  Jedlicze24.pl >Wiadomości>

  Jak pracuje Policja ? Przekonaj się o tym.

  20.06.2013, 18:49:19

  Poleć ten artykuł:

  Komenda Miejska Policji w Krośnie zaprasza szkoły ponadgimnazjalne, gimnazja, szkoły podstawowe, przedszkola i wszystkie inne placówki do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie na Dzień Otwarty, który odbędzie się we wtorek, 25 czerwca br. w godz. 10-14.

  Zaproszenie obejmuje też osoby indywidualne – bramy komendy w tym dniu są bowiem otwarte dla każdego, kto chce się przekonać, w jakich warunkach odbywa się praca policjantów, jakim dysponują sprzętem, jakie realizują zadania i programy profilaktyczno-edukacyjne. Policjanci będą prowadzić również pogadanki o występujących zagrożeniach i sposobie postępowania w takich sytuacjach. Przewodnik psa służbowego zaprezentuje pokaz tresury. Dla gości przewidziano również wiele atrakcji i niespodzianek.

  Dla starszej młodzieży przygotowano informacje o możliwości podjęcia służby, potrzebnej dokumentacji, procedurze i etapach postępowania kwalifikacyjnego.

  Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z przygotowanych materiałów prewencyjnych oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.
  Wszyscy chętni będą mogli oznakować swoje rowery, ograniczając ryzyko ich kradzieży.

  Poza krośnieńską Policją do organizacji dnia otwartego włączyły się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie, Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie oraz Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

  Z Rzeszowa przyjedzie do Krosna specjalny samochód, wykorzystywany przez policjantów ruchu drogowego do działalności prewencyjnej.  KMP; (rn)
  To również może Cię zainteresować
  Stanisław Piotrowicz szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka
  Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 12-letniej Wiktorii
  Skradziony we Włoszech samochód zatrzymany w Barwinku. To Range Rover o wartości ok. 170 tys. zł.
  Zakończenie przebudowy drogi w Moderówce
  1 z 119  Komentarze do artykułu (0)

  Poleć ten artykuł:

  Brak komentarzy dla tego news'a.
  Dodaj komentarz jako pierwszy.


  Dodaj komentarz:


  Akceptuję regulamin  Treść komentarza:
  Portal Jedlicze24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które naruszają regulamin, zawierają obraźliwe treści oraz zawierają informacje niezgodne z komentowanym artykułem. Użytkownik odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
  Bal Karnawałowy w Potoku. Zabawa dla najmłodszych mieszkańców. [ZDJĘCIA]