Wiadomości

 • Trwa przebudowa drogi w Dobieszynie
 • 1 z 476

  więcej wiadomości
  NIE ŻYJE MĘŻCZYZNA, NAJECHAŁ NA NIEGO SAMOCHÓD - Wiadomości Jedlicze - Jedlicze24.pl - Jedlicki Portal Informacyjny
  Jedlicze24.pl >Wiadomości>

  NIE ŻYJE MĘŻCZYZNA, NAJECHAŁ NA NIEGO SAMOCHÓD

  30.09.2012, 10:25:10

  Poleć ten artykuł:

  W sobotę tj. 29.09.2012 r. około godz. 19.00, samochód najechał na dwie osoby leżące na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Potok. Dwaj mężczyźni w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala, jeden z nich 28-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci ustalili, że 63-letni kierowca fiata punto był trzeźwy. Policja zorganizowała objazd, a po godz. 21.00 przywrócono ruch.

  - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata najechał na dwóch mężczyzn, którzy leżeli na jezdni. W stanie ciężkim obaj trafili do szpitala, gdzie jeden z nich zmarł. Nie wiadomo na razie, dlaczego mężczyźni znajdowali się na jezdni - powiedziała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji.


  Do podobnego wypadku doszło w czwartek tj. 27.09.2012. również około godz. 19.00 w Walawie (powiat przemyski). Kierujący samochodem osobowym najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna 54-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

  Nadchodzi jesień, znacznie szybciej zapada zmrok, warunki atmosferyczne są coraz gorsze, taka aura nie sprzyja kierowcom. Pamiętajmy o zdjęciu nogi z gazu, jazdę zgodnie z obowiązującymi limitami prędkości i dostosowaniu prędkości do warunków na jezdni.


  To również może Cię zainteresować
  Trwa przebudowa drogi w Dobieszynie
  Stanisław Piotrowicz szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka
  Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 12-letniej Wiktorii
  Skradziony we Włoszech samochód zatrzymany w Barwinku. To Range Rover o wartości ok. 170 tys. zł.
  1 z 119  Komentarze do artykułu (1)

  Poleć ten artykuł:

  |

  06.03.2015, 07:29:56

  Dodaj komentarz:


  Akceptuję regulamin  Treść komentarza:
  Portal Jedlicze24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które naruszają regulamin, zawierają obraźliwe treści oraz zawierają informacje niezgodne z komentowanym artykułem. Użytkownik odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
  Bal Karnawałowy w Potoku. Zabawa dla najmłodszych mieszkańców. [ZDJĘCIA]