Daniel pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy! Poruszający apel żony

5
17376
Trudno ubrać w słowa emocje, które towarzyszą rodzinie i przyjaciołom Daniela Müllera. Strażak z OSP Męcinka dotąd pomagał innym, teraz sam potrzebuje naszej pomocy! Dla jednych syn i brat, dla drugich wspaniały przyjaciel. Dla tej jednej- jeden jedyny- mąż. Przeczytajcie chwytający za serce apel pani Anety, żony Daniela, która prosi o wsparcie zbiórki.
Na zdjęciu Daniel Müller z żoną Anetą / fot. archiwum prywatne
Mój mąż Daniel ma 28 lat i nigdy nie skarżył się na serce. 14 kwietnia 2018 roku wzięliśmy ślub. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Wiedliśmy normalne, spokojne życie świeżo upieczonych małżonków. Niestety jeden dzień odmienił wszystko, nasz świat przewrócił się do góry nogami i czas się zatrzymał. Informacja o tragicznym zdarzeniu była dla wszystkich olbrzymim szokiem. 27 czerwca 2018 roku Daniel z kolegą wracali z pracy samochodem. W trakcie jazdy wystąpiło u mojego męża nagłe zatrzymanie krążenia. Po godzinnej reanimacji udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Szanse na przeżycie mojego ukochanego były niewielkie, mieliśmy liczyć się z najgorszym. Obecnie Daniel przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii. Jego stan jest ciężki. Lekarze podejrzewają chorobę genetyczną serca. Mój najdroższy nie jest całkowicie świadomy, ma afazję, nie chodzi. Musi mieć wszczepiony do serca stymulator tzw. kardiowerter czyli defibrylator, który będzie regulował jego rytm serca. Potrzebuje kosztownej, intensywnej i długiej rehabilitacji. Dużą szansą na całkowite wybudzenie mojego męża jest rehabilitacja w Ośrodku Krakowskim przez około 6 miesięcy. Szacunkowy koszt za 4 tygodnie rehabilitacji wynosi aż 20 tysięcy złotych. Nie stać mnie na tak kosztowne leczenie. Poza tym ja z mężem nie jesteśmy dodatkowo ubezpieczeni. Razem z rodziną i najbliższymi wierzymy i modlimy się codziennie o jego powrót do zdrowia. Bardzo Państwa proszę o wsparcie mojej zbiórki. Proszę abyście udostępniali tę zbiórkę na portalach społecznościowych, wśród znajomych i bliskich. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Dzięki Tobie mój mąż może dostać szansę na normalne życie. Bardzo dziękuję!!! Wierzę, że okazane dobro wróci do każdego z Was!
Aneta Muller

 

PODZIEL SIĘ

5
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Michał!!!FoxJedliczaninjedliczanka Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jedliczanka
jedliczanka
Niedostępny

Daniel trzymaj się! Jesteśmy z toba. Masz dzielna żonę która walczy o ciebie , dziewczyno dużo sił w walkę i wytrwałości.

Jedliczanin
Jedliczanin
Niedostępny

Pani Anetko jest Pani wzorem zony na dobre i zle Pomożemy!!!

Fox
Fox
Niedostępny

Wiadomo że pomożemy.

!!!
!!!
Niedostępny

Dawac Ziomki nie badzcie obojetni. Odmow Sobie dzis jednej kielbaski na grilla. Pomozmy im. Jest nie zle ale zmobilizujmy sie na 300 procent nie na 100. Kazdego z nas moze to czekac. Pokazmy ze jestesmy wielka rodzina w tej gminie i nie damy nikogo skrzywdzic.

Michał
Michał
Niedostępny

nie działa przekierowanie w sprawie pomocy!!