Dewastowali przystanki. Policjanci z Jedlicza zatrzymali wandali [ZDJĘCIA]

8
3995
fot. KMP Krosno

Policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu, zatrzymali trzech wandali, którzy od kilku miesięcy dewastowali wiaty przystankowe. 18-latek oraz jego dwaj 20-letni kompani usłyszeli już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W minionym tygodniu oficer dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację o dewastacji wiaty przystankowej w miejscowości Chlebna. Na miejsce skierowani zostali policjanci z komisariatu w Jedliczu. Pomimo szybko podjętej interwencji, sprawcy zdołali oddalić się przed przyjazdem mundurowych. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że wandale mogli odjechać samochodem w kierunku miejscowości Poręby.

fot. KMP Krosno

W trakcie patrolu policjanci zwrócili uwagę na osobowego opla, zaparkowanego przy sklepie w Porębach. We wnętrzu pojazdu siedziało trzech młodych mężczyzn. Był to 18-latek oraz dwóch 20-latków. Podczas legitymowania okazało się, że wszyscy są mieszkańcami odległego o około 20 km Krościenka Wyżnego. W bagażniku kontrolowanego opla, policjanci ujawnili duży kamień, który jak się później okazało, służył wandalom do rozbijania szklanych elementów wiat przystankowych.

fot. KMP Krosno

Mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie przesłuchań wyszło na jaw, że oprócz przystanku w Chlebnej, zdewastowali również wiaty m.in. w Podniebylu, Kopytowej i Nowym Żmigrodzie. Policjanci sprawdzają, czy uszkodzenia innych przystanków na terenie gminy Jedlicze oraz sąsiadujących miejscowości, nie były dziełem tych samych sprawców.

Wandale za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

(KMP)

PODZIEL SIĘ

8
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
6 Autorzy komentarzy
AnnaZdrajcado Zofia Porębypatricco68Zofia Poręby Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mieszkam tu i domagam się tego
mieszkam tu i domagam się tego
Niedostępny

brawo a teraz proszę ponaprawiać za karę wszystkie przystanki w gminach a nie do sądu!

zbyś
zbyś
Niedostępny

Pokazać twarze wandali

piotrek
piotrek
Niedostępny

co takie matoły mają w głowach ?

Zofia Poręby
Zofia Poręby
Niedostępny

Codziennie czekam przed 6.00 na autobus do pracy. Ciężkiej. Apeluje do władz gminy powiatu i województwa o podjęcie skutecznych działań by takie sytuacje nie miały miejsca. Z czego ci wandale żyją kto zapłaci za zniszczone mienie. Zarabiam minimalna krajowa mam trójkę dzieci które nawet nie pomyślałyby o niszczeniu wiat. Liczę na skuteczność z państwa strony

do Zofia Poręby
do Zofia Poręby
Niedostępny

a jakie to są skuteczne wg ciebie działania??

patricco68
patricco68
Niedostępny

Proszę poinformować mnie jak potoczy się proces sądowy. Czy jako mieszkaniec mogę w nim uczestniczyć chętnie podzielę się swoją wiedzą takze na inne tematy

Anna
Anna
Niedostępny

Tak, możesz przyjść na rozprawę, dostaniesz 5 godzin i …będziesz opowiadał….o czym tylko chcesz.

Zdrajca
Zdrajca
Niedostępny

SKUTECZNE METODY:
aborcja na żądanie 🙂