19.1 C
Jedlicze
sobota, Sierpień 24, 2019

Nowe ceny za odbiór odpadów.

This topic contains 9 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  bogdan 7 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #8059 Reply

  Mieszkaniec

  Witam, co sądzicie o nowych stawkach za śmieci?
  Segregacja i mieszane worki.
  Jeśli to za duża cena, można podpisać umowę z inną firmą?

  Pzdr.

  #8065 Reply

  CYCU

  ŚWIŃSKO WYSOKIE CENY 🙂

  #8086 Reply

  antek

  zlodzieje

  #8088 Reply

  patologia

  Te podwyżki to jakiś żart… Przecież nie są to symboliczne pieniedzą, tylko duza podwyżka. 11,5 X 12 MIESIECY = 138. DAJMY że w rodzinie jest średnio 5 osób to daje kwotę 690 zł rocznie za segregacje smieci. A ile jesteśmy w stanie “naprodukować” tych śmieci – 3,4 worki miesięcznie? Przyjmijmy nawet pieć worków segreowanych śmieci razy 12 miesięcy, to daje 60 worków rocznie, czyli jeden worek kosztuje 6,9zł!!!!! Szczyt chamstwa i głupoty. 6,9 ZŁ za segregowany worek śmieci. Gmina chce na mieszkańcach zarobić kilkakrotnie…Parodia, co nasza “burmiszcz” robi. Pewnie jeszcze podatki podniesie…patologia…Niech zrobi coś dobrego dla gminy, a fakt będą teraz spotkania Wigilijne, to będzie jeździć z swoim przewodniczącym rady, będą się za darmo obrzerać…

  #8089 Reply

  ignacy

  Dobre, a może by tak pójść śladem ” NOWEJ DĘBY ” i wszystkim wójtom, burmistrzom, prezydentom itd. poobcinać wynagrodzenie :-/

  https://echodnia.eu/podkarpackie/radni-upokorzyli-burmistrza-nowej-deby-obcieli-mu-pensje-o-polowe/ar/13712962

  #8095 Reply

  Niezadowolony.

  Uważam, że najbardziej po kieszeni, jak zwykle, dostaną emeryci. Ich udział w “produkcji” śmieci jest znikomy i w związku z tym to powinno być wzięte pod uwagę. Emeryci zamieszkujący sami, a jest ich na terenie gminy dość dużo, powinni być inaczej traktowani. Są przypadki w kraju, że śmieci odbiera się wagowo i wtedy jest to bardziej miarodajne. Ze swojego podwórka oddaję bardzo często po jednym worku co drugi miesiąc i w związku z tym, uważam, że jest to niesprawiedliwe, to powinno być z korygowane, nie jakaś tam unirowka jak za komuny. Temat ten powinien być rozpatrzony przez Radę.

  #8097 Reply

  Edek

  Ja po takiej podwyżce rozwiązuje umowę.

  #8105 Reply

  Mieszkaniec

  Edek ,rozwiazesz,i gdzie dalej ,jaka inna mozliwosc,ceny ?
  Pzdr

  #8145 Reply

  jurban

  Nie rozumiem skąd te podwyżki? W innych samorządach zrzucają wzrost cen na potrzebę segregacji. U nas od dawna już jest ścisła segregacja i co? i uj. Ceny z kosmosu.

  #8146 Reply

  bogdan

  No tak, emeryci nie produkują śmieci. Oni je segregują na te co palą w dzień i na te co palą w nocy. Oczywiście to taki żart i to nie dotyczy wszystkich starszych osób, ale wystarczy przejść się wieczorem i to czuć i widać po dymie wydobywającym się z komina. I nie wszystko to zasługa spalarni.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Nowe ceny za odbiór odpadów.