Ich troje… w Jedliczu

169
5707
Informacja o tym, kto dokonał zgłoszenia jednego z kandydatów na burmistrza gminy (przypomnijmy: Jana Juszczaka zgłosił Piotr Rostek), wywołała konsternację w wielu środowiskach. Spotkałem się z licznymi dowodami na to, że krótki tekst informacyjny, uruchomił liczne reakcje. Pozwolę sobie wskazać na trzy z nich.
fot. Jedlicze24

Nie, to niemożliwe! A jednak…

Pierwszy rodzaj reakcji, nazwałbym szokiem połączonym z niedowierzaniem. Dotyczyła ona zwłaszcza osób sympatyzujących z partią polityczną sprawującą obecnie w Polsce władzę. Osoby te z oburzeniem przyjęły, że Jan Juszczak, jak się okazuje już były członek PiS, był zdolny do zawarcia cichej koalicji ze Zbigniewem Sanockim. Dodajmy, że przez lata Panowie, przynajmniej oficjalnie nie darzyli się sympatią, a w sprawach gminy czyli dla mieszkańców nie potrafili dojść do żadnego konsensusu. Wówczas jednak, Jan Juszczak to był „PiS”, zaś Zbigniew Sanocki – TW Służby Bezpieczeństwa PRL. Przyznam, że i dla mnie „wspólnota myśli” Jana i Zbigniewa, to układanka przedwyborcza- political fiction.

Wezbrała fala hejtu. „Raz, dwa, trzy – szczujesz ty!”

Druga z reakcji, to zmasowany atak „anonimowych” hejterów na redakcję Jedlicze24. Przypomina to czas wyborów samorządowych z 2014 roku, a jeszcze bardziej techniki pewnych służb. Czyżby eskalacja hejtu i ataki personalne były spowodowane przedwyborczym rozwolnieniem? A wszystko to za napisanie prawdy! Padł rozkaz: pluj, szczuj… Metody znane!

„Panowie, chowamy się…”

I trzecia, jakże znamienna reakcja, to reakcja w samym komitecie Jana Juszczaka. Być może (choć to mnie akurat szczerze dziwi), nie zdawano sobie sprawy, jaki jest odbiór społeczny osoby Zbigniewa Sanockiego i osób z nim związanych, którym mieszkańcy cztery lata temu pokazali „czerwoną kartkę”. A może miał to być swoisty sondaż, przewidujący ewentualne szanse tego ostatniego w wyborach do rady powiatu (tym razem były burmistrz przebrał się w chłopską sukmanę i kandyduje z listy PSL, co doprowadziło do odejścia z tej partii, w geście honorowego protestu części jej długoletnich działaczy…). Jeśli tak było, to sondaż- zdecydowanie- nie wypadł pozytywnie.

Do rzeczy. Jaki był efekt publikacji, o której wspomniałem.

Emisja artykułu o rejestracji kandydatów na burmistrza, zbiegła się w czasie z losowaniem składów do obwodowych komisji wyborczych. Temu losowaniu, z ramienia KWW Mocny Głos, przyglądał się również właśnie Piotr Rostek. Jako, że artykuł był także powodem gwałtownej reakcji w samym obozie Jana Juszczaka, odtąd Piotr Rostek przestał być eksponowaną „twarzą komitetu”. Do dziś. Dzisiaj jako lider grupy prowadził zebranie przedwyborcze Jana Juszczaka w Podniebylu.

Podsumowując.

Już wiemy jaka jest rzeczywista konfiguracja komitetu o dźwięcznej nazwie „Mocny Głos”, którego nieformalną siedzibą zdaje się być jeden z jedlickich lokali. Wiemy zatem i czego możemy się po nim spodziewać.

PODZIEL SIĘ

169
Dodaj komentarz

avatar
39 Wątki komentarzy
130 Odpowiedzi na wątki
60 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
60 Autorzy komentarzy
bujaamieszkankaQwertyByły pracownik PKSJerzy co pizze robi nawet piekielną Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fgjgf
Fgjgf

He he sracie w pory

Lena
Lena

Odwracanie uwagi od tej nieudolnosci

Alex
Alex

To nie sranie w pory. Pan Rostek wspiera Pana Jana więc może myśli o powrocie na zastępcę Urzędu. Już to przerabialiśmy! Dobrze że redaktor otworzył nam oczy. Zresztą sam go widzę na spotkaniach jak siedzi z Panem Janem wspolnie przy stole prezydium. Po co ? Co za pojednanie ze starostą….. chyba kilka lat za późno.

Irek
Irek

Otóż to! Teraz już wiemy co to za koalicja … nie spodziewałem się! Zresztą prawda zawsze się obroni!

Frank
Frank

A ja słyszałem od pana Jana całkiem coś innego. Nie rozpowszechniaj nie prawdziwej informacji bo np dziś jeden z PiS w trybie wyborczym przeprasza.

Alex
Alex

To są myśli. Skoro widzi się kogoś cały czas razem to co mam pomyśleć? Może Ty wiesz o co chodzi?

Frank
Frank

A gdyby nawet był zastępcą to uważam że zdecydowanie lepszym od obecnego. Przeciez ten to porażka. Rostek przynajmniej ma dużą wiedzę i praktykę.
Pamietam jak w 2015 roku powołała takiego młokosa. Szybko wymiękł.

LKS
LKS

Rostek tak, wiedze i praktykę ma, np. jak zabrać w 2014 roku część dofinansowania Klubowi Sportowemu w Moderówce, dzięki hojności mieszkańców klub się utrzymał. Pamiętamy Panie Rostek !

Paw
Paw

Rostek. A kto to jest ? 🙂

Frank
Frank

To ktoś bardziej inteligentny od ciebie, wykształcony z praktyką. Z wykształcenia fizyk.
Może cię uczył chyba że jesteś tylko po podstawówce.

menda
menda

A czemu ćwoku obrażasz Pawia jak nawet nie wiesz kim jest.Chyba sam masz kompleksy i IQ na poziomie numera jego buta.

bnm
bnm

Dobrze ze Rostek poszedł swego czasu z LO , bo bym szkoły nie skończył…

Frank
Frank

Pewnie cieniutki byłeś na pograniczu i****.

Anka
Anka

Pewnie nawet nie wiesz, ale Rostek nigdy nie uczył w LO. Ciekawe jaką szkołę skończyłeś….

Trol
Trol

A pamiętasz od czego zaczęła aktualna pani burmistrz, pamiętasz jak wstrzymała dotacje dla klubów z terenu gminy i wszyscy myśleli, że to już koniec po klubach.

pako
pako

pamiętam, żadna oferta nie była poprawnie napisana i to komisje weryfikujące nie przepuściły, a za starej władzy była jedna wielka samowolka, robili z tym co chcieli, jednym zabierali drugim dawali. Masz w komentarzu jak p. Rostek to zrobił w Moderówce. Jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale.

Frank
Frank

To są publiczne środki. Jak by robili samowolkę to pierwsza lepsza kontrola by to wykazała. Bez przesady, przecież ci sami pracownicy teraz to robią.

zarząd
zarząd

jak można zaklejoną ofertę (składaną przez klub), otwierać i poprawiać jeszcze zanim trafi do komisji, a tak dawniej było, coś o tym wiem. Teraz odbywa się to tak jak ma być.Może jeszcze odpowiesz mi na pytanie dlaczego p. Sanocki zabrał całe dofinansowanie Nafcie Jedlicze, które przywróciła obecna p. Burmistrz ?

Aligator
Aligator

I za tą kasę pojechali z Chochołkiem na Falklandy. Potem trafili na mecz do Portugalii.

pikuś
pikuś

Nie uwierzę Chochołek i Falklandy> To on nie wiem czy w Bornym Sulinowie był najdalej

Qwerty
Qwerty

A jak obecna odebrała dofinasowanie i zakaz organizacji zlotu motocyklowego to co ? Mam nadzieje że nie wygra.

Ola
Ola

Praktykę 🙂 Chyba w zawodówce 🙂

Ola
Ola

Sprawa jest prosta. Wygra Juszczak wróci stare.
Na to nie możemy sobie pozwolić!!!
Wszyscy głosować na Urbanikową!!!

pako
pako

Popieram Cię Olu !

THA
THA

A co jeśli stare jest lepsze od obecnego? Jeśli wszystko było by w porządku to Pani Jolanta Urbanik i jej radni nie powinni popadać w panikę bo startuje Pan Juszczak tylko robiąc swoje być pewni wygranej, Tymczasem takie szczucie świadczy o jednym – panicznym strachu :)). A mieszkańcy mają swój rozum, widzą co się dzieje, czytają jedlickie strony i wyciągają wnioski 😀

Gosc
Gosc

Piszecie ciągle o panice ( bo nie macie argumentów ) To nie jest panika tylko zdrowa analiza sytuacji. Pan Juszczak przedstawia się jako najlepszy kandydat, a co zrobił dla naszej gminy jako starosta (?), której jest mieszkańcem. My nie panikujemy, my walczymy o przyszłość naszej gminy.
Ten człowiek moim zdaniem już w polityce się wypalił !!!
.

THA
THA

Zdrowa analiza sytuacji? Artykuły na tej stronie nie są objawami paniki? To czym są k*? Szkoda czasu na takiego dzbana jak Ty. Albo masz interes żeby pisać takie głupoty albo Twoja inteligencja jest na naprawdę niskim poziomie i dajesz się manipulować…

Frank
Frank

Bzdury opowiadasz. A co zrobił ? Oglądnij jego drugi spot. Tam nie ma kłamstwa i półsłuwek

menda
menda

Ku,,,,następny polonista pewnie uczeń pani R

elmoo
elmoo

I co jedni piszą prawdę drudzy tuszują rzeczywistość. (OGRY) jeszcze gorsze niż trole. Tu przynajmniej nie obraża się rodzin! tam ciagle pudel i yolanda żygać sie chce!

menda
menda

Jeśli już to RZYGAĆ bęcwale.Zanim wejdziesz na portal naucz sie ortografii…

Frodo Baggins
Frodo Baggins

mendo nie przenoś kultury od orków tutaj

menda
menda

JA AKURAT KULTURĘ MAM , A że Starej Ku…i nie trawię -to moj problem..

THA
THA

No niestety jak to określasz tam nie było żadnego artykułu na tak niskim poziomie jak tutaj, ciężko jest to nawet nazwać jakimś poziomem – to jest bagno. Komentarze tutaj i tam są podobne, łatwo wychwycić które są pisane przez osoby zaangażowane w kampanię po jednej jak i po drugiej stronie.

Elmoo… czyżby prosili już o wsparcie ze stolicy ;)? Dobrze, przynajmniej poziom komentarzy się podniesie. Jeśli chodzi o redaktora to straciłem już nadzieję :).

Gosc
Gosc

Jeśli Twoim zdaniem stare było lepsze to rozumiem, że popierasz układ SBecki w, którym donoszenie na kumpli z którymi piłeś wódkę było normą.
Jeśli tak jest to jesteś dla mnie zwykłą wszą.!!! Małym karaluchem, którego powinno się zdeptać.

Wiem o tym, że Juszczak dobrze zna się z Zibim i Rostkiem ( dla mnie oboje są skończeni ).
Wiem, że za raz się uruchomisz, więc chce z Tobą rozpocząć merytoryczną rozmowę.
Zacznijmy :
Dlaczego tak bardzo szanujesz Zibiego ?
Dlaczego jesteś za Rostkiem ?
Dlaczego uważasz, że Juszczak będzie najlepszym burmistrzem?

Czekam. Tylko błagam, nie pisz znowu o panice 🙂
Odnieś się merytorycznie albo zamilknij na zawszze

Dyzma
Dyzma

Szanować wszystkich trzeba. Jestemple katolikiem.
Urząd bardzo źle pracuje.
Rozwój gminy wstrzymany.

menda
menda

Bo jesteś DYZMA- i ten jak u Dołęgi-Mostowicza nie masz o niczym pojęcia a szkalujesz obecną władzę…

KijanoRyś
KijanoRyś

Właśnie teraz widzimy jak można rozwijać gminę i to w jednej kadencji. Wracaj człowieczku na orga podyskutować z arbuzem.

THA
THA

Zdeptać to ja Cię mogę jak chcesz :)) 1) A gdzie napisałem że szanuje Pana Sanockiego bo chyba o niego Ci chodzi? 2) Gdzie napisałem że jestem za Panem Rostkiem? 3) Czy będzie najlepszym? nie wiem, z pewnością inny, wystarczy że będzie naturalny. Do pisania tutaj skłoniło mnie szczucie redaktora i tego kto piszę mu teksty (mam nadzieję że to nie jest Pani Burmistrz bo to by była totalna porażka) na mieszkańców Gminy i nie chcę mi się paprać w tym bagnie a mógłbym trochę namieszać :)) Tak jak pisałem jeśli ktoś ma inne zdanie to przez was jest uznawany… Czytaj więcej »

elmoo
elmoo

w panikę to oni popadli bo prawda ujrzała światło dzienne. Teraz szczują, i złość ich zżera.

THA
THA

Gdzie to szczucie z ich strony? podasz przykłady?

Frank
Frank

No i mówiłem że macie pełno w porach. Oj biedni wy biedni.

Wikidajło
Wikidajło

Franek : jesteś żałosny:) My o GMINIE a Ty ciągle o tym, że ktoś się boi. Tamte czasy już minęły !!!
Widząc, że jesteś takim znawcą, może wypowiesz się co Juszczak zrobił dla naszej gminy będąc starostą?
Zapraszam do merytorycznej konwersacji : Ty wszystkie argumenty za, a ja wszystkie przeciw.
Zobaczymy jakim jesteś twardym prąciem 🙂

Dyzma
Dyzma

Franek nie powinien rozmawiac z kimś kto zalatuje gejem

IWONA
IWONA

A
co zmieniło się po wyborze JU?

huhuhehe
huhuhehe

wszystko !!!!!!!!

IWONA
IWONA

czyli?

Doda
Doda

Ta Pani chociaż jakoś wygląda na tych bilbordach i wysłowić sie potrafi.
Głosujemy na nią!

MAGDA
MAGDA

No ja się boję, że wygra Juszczak. Moim zdaniem to byłaby katastrofa dla gminy!!!

menda
menda

Co z tego gdyby nawet wygral jak nie będzie miał większości w Radzie

Gosc
Gosc

MAM OFICJALNE ZAPYTANIE DO JUSZCZAKA (który na pewno czyta ten portal). Czy to prawda, że jeśli Pan wygra to zastępcą będzie Zibi lub Rostek ? Panie starosto dość kluczenia, kawa na ławę!!!

Lufer
Lufer

No wicie, rozumicie. Może Rysiek bedzie chciał albo inny emeryt.

Gosc
Gosc

No i co Twój komentarz wnosi? Żadnych konkretów. Pytanie jest proste!!!

Trol
Trol

Na pewno będzie lepszy niż jest teraz, a przy najmniej będzie miał coś do powiedzenia a nie tak jak teraźniejszy zastępca – cytuję ” nie wiem , nie umiem odpowiedzieć , muszę sprawdzić itp”.

strupek Piotr
strupek Piotr

weź sie za uczciwą robotę trolu

Dyzma
Dyzma

Jeśli już to do PANA JUSZCZAKA

Gosc
Gosc

Do Pana to trzeba mieć jakieś osiągnięcia. Znasz ???

Gantor
Gantor

Najlepiej 6.20 metra w skoku w zwyź

Gosc
Gosc

PANIE JUSZCZAK co PAN na TO ?:

Gosc
Gosc

!!!JUSZCZAK powiedz prawdę.

Gosc
Gosc

Dyzma. Lubię Cie

ABC
ABC

Raz jestem Doktor Jekyll, raz Mister Hyde. Transformacja trwa – nie zatrzymam jej! Ludzie się nie nabiorą ZIBI na twój chytry plan

Tekla
Tekla

Panika ?

Ola
Ola

Juszczak miał super wystąpienie w Chlebnej 😉 Szkoda, że nikogo nie było. Ha ha ha

THA
THA

Jak widać największa reakcja to była w środowisku władzy 🙂 tydzień minął a niektórzy dalej w pampersach ze strachu chodzą.

Gosc
Gosc

Tak masz rację. Wszyscy się boimy wygranej Juszczaka. To normalna reakcja zdrowo myślącego wyborcy. Ja widziałem jak rządził jako starosta i nie chciałbym tego w naszej gminie.

Gosc
Gosc

O jego talencie zarządzania najlepiej świadczy co mówią mieszkańcy Moderówki.
Szkoda słów, dajmy sobie spokój z Juszczakiem.

menda
menda

Zwłaszcza po programie wyborczym w chlebnej….

Arem
Arem

Ojciec startuje z PiS. Podobno szlacheckiej partii. Rodzina podobno katolicka.
Chłopie kto cię wychował. tekst z pogranicza ( szkoda słów ).
Nic nie pozostało tylko dać księdzu na mszę aby się pomodlił o rozum dla pudelka.

THA
THA

To co oni robią jest żenujące, psychiatra nie pomoże.

Jacek
Jacek

Hahahahahaha Trup wypadł z szafy

Burak
Burak

Chlopie ty jesteś chory na glowe

THA
THA

Nie tylko on, jest ich trochę więcej, wszędzie widzą Sanockiego, za wszystkim co im nie wychodzi a że wychodzi im mało…, to jest zbiorowa paranoja. Jak się im sprzeciwisz albo masz inne zdanie to od razu Cię szufladkują że jesteś od Sanockiego :)). Nie chciałem tu zabierać głosu ale k* przeginają i normalni mieszkańcy to widzą. Mając swoje za uszami powinni siedzieć cicho.

Jozek
Jozek

Zaraz napiszą ze ty z tej grupy he he

menda
menda

A nie? THA(Taki Halucynogenny Adwersarz) .pewnie Marsjanin….

THA
THA

Odnieś się merytorycznie do mojego wpisu a nie jedno i to samo w kółko.

elmoo
elmoo

Tak bronimy ładu i porządku!

Dyzma
Dyzma

Raczej stołków

elmoo
elmoo

Taaaa bo Wy chcecie na nie wrócić! Nie nie nie to nie jest piosenka monotonna!

Dyzma
Dyzma

Ładu to wy możecie pilnować w burokach

menda
menda

W burakach buraku

Wiolonczelista
Wiolonczelista

Jak w piosence michala z ich troje. Oko w oko stań, co za twarz .
Twarz komitetu hahaha

Henio
Henio

Kandydatce gratuluję obsługi medialnej. Ten artykuł powinni zobaczyć wszyscy mieszkańcy. A Panu Juszczakowi gratuluję wygranej.

Szklanka
Szklanka

Henio nie pij więcej zresztą swojego wodza i tak nie przebijesz

Modus
Modus

Ma problem z Alko?

Truteń
Truteń

Proponuje się zająć tym ,co tak bardzo rano smierdziało w mieście??
Redaktor ,może cos pożyteczniejszego uczynisz np.wyśledzisz co tak okropnie smierdzi.

szradzssta
szradzssta

Anagram -to z tych samych liter jest inny wyraz. I tak wymyśliłem: Juszczak – Szczujak.

Jozek
Jozek

No to się ryplo. Kurcza a oni to się nie mogą spotykać? Zabraniacie? Ja pinkole Trzeba uważać kto z kim gada.

Adam
Adam

Redaktorze oby tak dalej. Finał chyba już znamy😆

Melon
Melon

Panie Rostek niech Pan uważa bo teraz Panu robią zdjęcia z ukrycia.
A tak w ogóle to wyraził Pan zgodę na publikację wizerunku wraz z danymi personelnymi. ? RODO 😊

Don Pedro
Don Pedro

Zawiedzeni jesteście ze Sanocki żyje. Cztery lata temu liczyliscie zupełnie na coś innego.
Karma wraca.
Panie Juszczak glowa do góry i powodzenia.

Alex
Alex

Stuknij się w głowę. Dobrze że mą się dobrze!! Z polskiego 1 miałeś nie potrafisz tekstu ze zrozumieniem czytać.

menda
menda

Cieszę się ,że żyje (jak każdy człowiek), ale politycznie to faktycznie trup

kierowca
kierowca

Niech sobie żyje i niech uprawia rolę – bo teraz PSL – prawda? Niech mu pani Baran pomaga – też partia chłopska – z chęcią zobaczę ją na traktorze. Niech Juszczak do nich dołączy bo widać, że mają się ku sobie. Niech założą jakieś stowarzyszenie historyczne i pokazują nam młodym jak to się dawniej ludzi niszczyło.Ich czasy minęły. Szczęśliwy jestem, że bezpowrotnie.

Figo
Figo

Kto niszczył? Podaj nazwiska

Fotopstryk
Fotopstryk

Pan Rostek robił zdjęcia ludziom na zebraniu. Czemu to ma służyć???

Tadek
Tadek

Byłeś tam?
Dowiesz się niebawem co to znaczy robić zdjęcia bez zgody

Esbecki psychol
Esbecki psychol

Nie dla esbeckich metod nagrywania ukrytych kamer donosicielstwa manipulacji nigdy przenigdy!

Tytan
Tytan

Mi osobiście otworzyło oczy jak zobaczyłem baner zibiego na pewej lokalnej stronce.

Tadek
Tadek

Miałeś zamknięte? Pewnie byłeś opity.

SKZR
SKZR

Co za prymitywny gość. Lama ma więcej rozumu

bnm
bnm

KŁOSOWICZ na BURMISTRZA

menda
menda

A Harry Potter na zastępcę….hehe

Anna
Anna

Coraz bardziej prymitywne te teksty. REDAKTORZE co ty bierzesz , że tak się rozpędzasz z dnia na dzień …….. Skutek tego będzie odwrotny bo ludzie odpowiednio potrafią zinterpretować to Twoje szczucie .

Pawcio
Pawcio

No i co z tego ze rejestrowal. Zabronisz mu ?
Pozdrawiam p.. Rostka

bleble
bleble

wara na orga, tam jest twój portal !

Arni
Arni

A ten “artykuł” jest powodem gwałtownej reakcji lekarzy specjalistów z Żurawicy. Redaktorze, jaki rozmiar kaftana szykować?

pako
pako

a Ty jaki miałeś ?

edem
edem

Oo nie tego się spodziewaleś. Prawda w oczy kole!

Jozek
Jozek

Czy chcecie mieć taka władze która jątrzy, obserwuje, zleca zdjęcia z ukrycia? Ja nie chce dlatego zagłosuje na JUSZCZAKA

Józefie Szanowny
Józefie Szanowny

To Pan Rostek robił zdjęcia mieszkańcom na zebraniu w Podniebylu bez pytania o zgodę, a zdjęcie o którym mówisz to zdjęcie z przed siedziby komisji wyborczej 🙂 😉

Dyzma
Dyzma

Czegoś niezrozumie. Jest to RODO czy go nie ma😊
No i co z tego ze to przed komisją wyborcza.
Mógł tam być prywatnie. On jest pełnomocnikiem?

Alex
Alex

No właśnie to co nie wiedział ze przez to stał się osobą publiczną ?

Majka
Majka

A ja na Jolę i większość jest za nią. 4 lata temu mówiła że burmistrz powinien być tylko na dwie kadencje 4 lata to za mało bo są rozpoczęte inwestycje więc trzeba je zakończyć. I choć nie wiedziała że wejdzie to ustawowo pokazała tym swą mądrość. Kolejne kadencje to tylko zasiedzenie….

Frank
Frank

Jak teraz wygra to za pięć lat zapomni o tym co mówiła w 2014. Wójt w Tarnowcu mówił że tylko na jedną kadencję a teraz pierwszy wystartował.

elmoo
elmoo

Dwukadencyjność weszła

Karol
Karol

Dziś wasze święto. Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

pako
pako

Panie Rostek ten kolczyk w uchu to złoto czy tombak ?

Dyzma
Dyzma

Pluskwy baranie

ania
ania

Panu Juszczakowi życzę wygranych wyborów !

benio
benio

A ja zdecydowanie-NIE

Dyzma
Dyzma

Co Dziura robił na zebraniu w Podniebylu?

Arem
Arem

przyjechał na paluszki bo pewnie w Długiem nie było.

menda
menda

Czekał na program wyborczy Juszczaka,ale się chłopisko nie doczekał,więc pojechał (bez paluszków ,bo tam też nie było)

Vanitas
Vanitas

Muszę przyznać, że nie znam wszystkich kandydatów, ale ci których niestety kojarzę, a których nazwiska pozostawię dla siebie, to jakiś nieśmieszny żart. Skąd ci ludzie się urwali? Czy naprawdę brak pomysłu na życie (a może przede wszystkim brak pomysłu na zarabianie pieniędzy) to naprawdę wystarczający powód żeby startować w wyborach? Strach wyjść z domu od kiedy z każdego słupa patrzy na człowieka inna miernota. Być może w wyborach, które odbył się niespełna cztery lata temu byłem mniej świadomy “jakości” kandydatów i stąd moje tegoroczne zdziwienie, ale daję słowo – te wybory to przegląd lokalnych nieudaczników. I proszę nie sugerować się… Czytaj więcej »

bubel
bubel

Ignorantem i nieudacznikiem to raczej Ty jesteś, skoro nie wiesz,że długoletni starosta to Juszczak a nie Jurczak.W dodatku kto ci dał prawo obrażania bez zdania racji kandydatów? Było wystartować….miernoto.

et omnia vanitas
et omnia vanitas

Dzięki Bogu nie muszę w życiu zajmować sobie głowy zapamiętywaniem tego czy Jurczak nazywa się Jurczak czy może jednak Juszczak. Tak samo jak nie muszę startować w żadnych wyborach.

menda
menda

no i bardzo dobrze ,to po ch…..szczujesz…

pako
pako

I wielkie Twoje szczęście !

Anna
Anna

No niestety będziemy mieli wybory bez wyboru (-:

Frank
Frank

Ich troje a ja siama

rob
rob

hahaha chyba z tego stresu albo przez klapki na oczach redaktor nie jest swiadomy ze robi darmowa kampanie mi pasuje ze robicie w pory

Władek
Władek

wykupili Stoperan w aptekach

PKS KROSNO
PKS KROSNO

PKS KROSNO POZDRAWIA PANA JUSZCZAKA !!DZIĘKUJEMY!!

Frank
Frank

Szczęść Boże i Wam

gup
gup

zakpiłeś z ludzi? ty mendo jak śmiesz!!!

menda
menda

A ty Frank nie masz na imię przypadkiem Hans ? Jak ten
z GG

menda
menda

Konopnicka napisała kiedyś taki piękny wiersz- “Jaś nie doczekał”. Wizjonerka?

do PKS
do PKS

Przyjdźcie, nie bójcie się, będziemy z Wami 🙂 Ci tylko straszą bo na tyle ich stać!!!

ja1
ja1

Tak sobie wykombinowali: pan sanocki na staroste krośnieńskiego startuje do powiatu a z radnych wybiera sie staroste .pan juszczak na burmistrza jedlicza a pan rostek na zca burmistrza jedlicza .nieżle ale i tak sie nie uda to bo kto zagłosuje na taki układ ?nikt.nara..

Gantor
Gantor

Chory jestes

Figo
Figo

Zadzwon do nich i zapytaj.

antySb
antySb

Jezeli chcesz uczestniczyc w zyciu publicznym musisz sie przygotowac na ocene ludzi czasem ostra, rowniez wedlug mnie kandydaci do zycia publicznego powinni byc krystaliczni to jakosc zycia

Frank
Frank

Joli i nie tylko pali się gruncik pod nóżkami

Frank
Frank

Ale was to boli. Zapytajcie wprost i po sprawie. A swoją drogą to kto dziś moze powiedzieć jaki będzie finał wyborów do powiatu. Ja jestem przekonany że PiS pozamiata wszystko.
P.S Uporczywe nękanie jest karalne , a i próba wykluczenia społecznego też.

menda
menda

Nie rozśmieszaj mnie z tym pis-em jeśli chodzi o pierwsze zdanie.A drugie -nie strasz bo się zesr,,,,,

Aligator
Aligator

Pis wygra a wy się zesracie w pory . Już w urzedzie jest panika. Za tydzień o tej porze he he he trzeba będzie was dowadniać

Średnio na Jeża
Średnio na Jeża

Jak to jest możliwe, że człowiek wydawałoby się wykształcony jest zdolny do pisania takich bredni. Nie twierdzę, że to co jest w artykule jest prawdą czy nieprawdą ale to w jaki sposób jest to napisane to istny “cyrk”. Czy autor artykułu nie powinien zająć się np. koszeniem trawników zamiast uprawianiem (w tragiczny sposób) propagandy politycznej?

THA
THA

Na dodatek za naszą kasę…

Wyborca
Wyborca

Ale sracie w pory na tym wiejskim pudlu24 haha ha bo pampersy musicie sobie kupić bo wam braknie. A co to za Mikołaj z brodą i Szydlowa wisi po Jedliczu jaki ma program wyborczy bo nigdzie nie ma żadnej informacji haha albo samym zdjęciem chce się dostać hahah

Aligator
Aligator

Pierwsze to sie dostanie na ławe sądową.

Tadeusz
Tadeusz

Takie pytanie z innej beczki, czym teraz zawodowo zajmuje się “profesorek” od fizyki?

Aligator
Aligator

Sam nie możesz go zapytać ?

elka
elka

Kampanią Jana Juszczaka

krzys
krzys

Ja zaglosuje na pania Jolante Urbanik,jest utrzciwa i pracowita osoba dbajaca o interes ogolu.dziwie się ze Juszczyk skumal się z Rostkiem człowiekiem bez wstydu i honoru.Radze mu aby przypomniał sobie zoltego skladaczka i cholewiaki po browar i faje.

bnm
bnm

Tylko KŁOSOWICZ

Odpowiedz
Odpowiedz

Jak jest tak uczciwa jak piszesz to fest..

Mieszczuch
Mieszczuch

Redaktorku pudla24 pamiętaj kto czym wojuje od tego ginie i ta twoja nienawiść i plucie szambem odbije Ci się po przegranych wyborach .

wieśniak
wieśniak

Założysz się….a potem do GOPS-u…..hehe

Aligator
Aligator

Znając życie to kwestia czasu.

Agusia
Agusia

Znalazły się aniołki.

LENA
LENA

Każda władza swoich wsadza, najpierw myśli o sobie , a potem wyborco o TOBIE

Ann Marie
Ann Marie

Ja głosuję na Kłosowicza. Panu Staroście i Pani Burmistrz już dziękuję.

obserwator
obserwator

Panie Piotrze,
trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść…
Ale to już było…
Tylko czemu, wkoło nie jest wesoło…
Panie Janie, gdzie te ideały…

Jerzy co pizze robi nawet piekielną
Jerzy co pizze robi nawet piekielną

a co to z tymi PKS-ami? Ponoć jakaś redaktorka miała rozkminiać? znalazła rozwiązanie czy skumała się z kim trzeba? Zielony na zewnątrz w środku czerwony – odezwiesz się ?

Były pracownik PKS
Były pracownik PKS

Nie odezwie się. Śpi snem “sprawiedliwej”. Albo uzgadnia odpowiedź z kim trzeba…

mieszkanka
mieszkanka

Nie licz na to 🙂 Krowa która dużo ryczy mało mleka daje 🙂

Qwerty
Qwerty

Redaktorek i Jolcia widzę że macie stracha

bujaa
bujaa

Strach to nocą przychodzi.