Komendant Miejski Policji w Krośnie podsumował działalność za 2017 rok

1
2238
Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, samorządowcy oraz zaproszeni goście uczestniczyli w odprawie rocznej zorganizowanej w krośnieńskiej komendzie. Uroczysta narada stanowiła podsumowanie działalność jednostki w minionym roku.

Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła podsumował efekty pracy funkcjonariuszy w prowadzonej przez siebie jednostce. Podczas wystąpienia podkreślił wysoki poziom współpracy z władzami samorządowymi oraz przedstawił strategię działań komendy w bieżącym roku.

W okolicznościowych przemówieniach zaproszeni goście gratulowali policjantom osiągniętych wyników w służbie, deklarując chęć budowania wielopłaszczyznowej współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa, podsumowując odprawę, pozytywnie ocenił działalność krośnieńskiej jednostki. Wyraził przekonanie, że dobre wyniki osiągnięte w minionym roku staną się motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy funkcjonariuszy w roku bieżącym.

W uroczystej odprawie uczestniczył m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu krośnieńskiego oraz kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.


KMP w Krośnie

PODZIEL SIĘ

1
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Sebastian Goleń Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastian Goleń
Sebastian Goleń
Niedostępny

Ciekawe czy sie pochwalili wyczynami jedlickich gliniarzy względem ludzi,np. Straszeniem ,ze bedą miażdżone jądra męskie. I robili to panowie w stopniu aspiranta…artykuł na zamowienie policji?…