Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze [FILM]

6
1433

Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze przeszedł już do historii. Wspólne odkrywanie ciekawych zakątków gminy i poznawanie jej malowniczych krajobrazów rowerem, odbyło się po raz piąty. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem rowerzystów. Biorą w niej udział mieszkańcy gminy jak również rowerzyści z całej Polski. W tym roku, po mimo upału, w imprezie wzięło udział około 500 kółek, co daje niezły wynik- 250 rowerzystów i rowerzystek. Dorosłych i dzieci, bo to impreza dla wszystkich. Nie ma mowy o żadnej rywalizacji. Rekreacyjny przejazd to integracja, tradycyjnie zakończona wspólnym ogniskiem. Do którego w tym roku przygrywał zespół Vamos z Długiego.

Zobacz film:

Trudno się dziwić, że impreza co roku przyciąga co raz więcej rowerzystów, bo z jednej strony taka forma rekreacji jest bardzo popularna, z drugiej natomiast sam pomysłodawca imprezy Wojciech Uram, to zapalony sportowiec, założyciel rywalizacji endomondo “Na sportowo z gminą Jedlicze i z Wojtek MTB w 2019r.” i działacz sportowy (w tym również laureat nagrody Burmistrza w dziedzinie sportu w 2018 roku) więc trudno się dziwić, że impreza cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

PODZIEL SIĘ

6
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
5 Autorzy komentarzy
StanisławSeba.DorotaArekPiotrek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotrek
Piotrek
Niedostępny

Brawa dla organizatorow!

Arek
Arek
Niedostępny

To jedna z nielicznych imprez ktora ma imponującą frekwencję. W przyszłym roku pojadę z cala rodzina, zero wymówek!!! 😉

trackback

[…] Witam zamieszczam film promujący Ogólnopolski Rajd Rowerowy przez Miejscowości Gminy Jedlicze zmontowany i przygotowany przez portal Jedlicze 24 oraz przez firmę Target Dron Krosno. Uwierzcie naprawdę warto obejrzeć i oczywiście przeczytajcie artykuł. Link do artykułu jak i również do filmu znajdziecie TUTAJ. […]

Dorota
Dorota
Niedostępny

Brawo naprawdę wspaniała impreza. Dziękuję.

Seba.
Seba.
Niedostępny

Brawo Wojtek dziękujemy było super. Jedziemy na przyszły rok.

Stanisław
Stanisław
Niedostępny

Witam jestem z Wieliczki i uczestniczyłem w tym rajdzie brawo dla organizatorów. Pozazdrościć takiej imprezy. W przyszłym roku jedziemy większym gronie. Brawo Jedlicze.