Pandemia koronawirusa: Wiosenny apel policjantów o pozostanie w domach

5
1816
W sobotę 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. W tym roku, określanie (red. głównie przez młodzież) pierwszego dnia wiosny „dniem wagarowicza” mogło wydawać się nieco groteskowe i to co najmniej z dwóch powodów. Pierwszy- ten dzień to sobota, a więc zajęcia w szkołach i tak by się nie odbyły. Drugi- bardzo ważny- z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa uczniowie już od kilku dni nie uczęszczają do szkół. -W obecnej sytuacji apelujemy do młodych osób, jak i ich opiekunów o stosowanie się do zaleceń i pozostanie w domach– apelują policjanci.
Zdjęcie ilustracyjne /fot. shutterstock

W obliczu panującej epidemii koronawirusa, policjanci apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń, które mówią szczególnie o tym, że nie należy przebywać w dużych skupiskach ludzi. Warto podejść do tematu odpowiedzialnie i pozostać w domu.

W obecnej sytuacji jakiekolwiek spotkania w większym gronie mogą nieść poważne zagrożenie dla samych uczestników oraz ich otoczenia.

Policjanci podczas swojej służby będą patrolowali ulice i miejsca w których głównie gromadzi się młodzież. W przypadku uporczywie rażących zachowań, funkcjonariusze będą wyciągali odpowiednie konsekwencje.

Funkcjonariusze policji apelują zarówno do dzieci jak i ich opiekunów o rozwagę, gdyż nieodpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji może nieść ze sobą realne i groźne konsekwencje dla zdrowia.

 

(rn), KWP

PODZIEL SIĘ

5
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
6 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
5 Autorzy komentarzy
LucjanJanSąsiadkaCzarekWojtek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek
Wojtek
Niedostępny

Nie apelujcie tylko wypisujcie mandaty. Ileż to można prosić.
Policja powinna w takich przypadkach ostro działać.

Czarek
Czarek
Niedostępny

Dokładnie, myślę, że 500 zł mogło by skutecznie skłonić niektórych ćwierćinteligentów do zostania w domu.

Sąsiadka
Sąsiadka
Niedostępny

Karać. Tak tego chcemy. Bo to już nie zabawa. To chodzi o nasze zdrowie u życie. A nierozumnych karać,niech nas nie narażają.

Jan
Jan
Niedostępny

Wszystkie instytucje pozamykane, a pracownik JPGKiM jezdzi rowerem po Dobieszynie i odpisuje wskazania wodomierzy prezesie to tez człowiek naraża siebie i innych .

Lucjan
Lucjan
Niedostępny

Sam się zaszył w gabinecie a pracownika wysłał. Brak słów. Trzeba w końcu zrobić z tym porzadek