PODZIEL SIĘ

29
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
12 Wątki komentarzy
17 Odpowiedzi na wątki
20 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
18 Autorzy komentarzy
DeKakleksTadeusz KruczekMarek ZagórskiStrazak Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek
Jacek
Niedostępny

A oto i Remiza godna 21 wieku. Miejscowość Jedlicze – Męcinka.
Panie radny Woźniak co Pan zrobił aby pomóc tym ludziom przez ponad 16 lat swojego urzędowania?

kleks
kleks
Niedostępny

Dawniej nie mógł nic robić bo przeszkadzał Sanocki, teraz przeszkadza Urbanikowa. I jak tu chłopina może coś zrobić – wiecznie pod górkę

Gienek
Gienek
Niedostępny

Po co wam remiza jak auta ni ma

Gienia
Gienia
Niedostępny

Ukradli czy co?

Taki234
Taki234
Niedostępny

Chyba masz zle informacje człowieczku

Mecinka mieszkaniec
Mecinka mieszkaniec
Niedostępny

Samochod jeżdzi. Z tego co widze jednostka zyje bo chlopaki wiecznie cos tam naprawiaja. Fakt budynek straszy – nie do pomyslenia jest to, zeby w obecnym czasie tak wygladał budynek Straży. Pytanie jest zasadnicze kto za to odpowiada? Remiza w Jedliczu w fatalnym miejscu, wystarczylo pomyslec wybudowac ja blizej hali polaczyc obie jednostki bo moim skromnym zdaniem wstyd ze Jedlicze miasto a nie ma jednostki w KSRG. Trzeba tematem remizy zainteresować media telewizje i pomóc tym ludziom bo jednostka istnieje od 1916 roku ma swoje tradycje ale chyba nie wszyscy o tym wiedzą. Postaram sie ze swojej strony pomoc chlopakom… Czytaj więcej »

Qwerty
Qwerty
Niedostępny

Już niedługo połączą się z Jaszczwią. Jak wiemy wszyscy naczelnik robi wszystko aby zniszczyć jednostkę. Zwalali wszystko na poprzedniego a tu wychodzi że wilk został tylko skóre zmienił. Z tym samochodem to też uważajcie bo nie wiadomo w jakim garażu wyląduje. Oczywiście jak kiedyś będzie.

Marek Zagórski
Marek Zagórski
Niedostępny

Haha przepraszam ale je**em ze śmiechu jak to przeczytałem. Jeśli masz coś do kogoś to kultura nakazuje się podpisać z imienia i nazwiska – no ale na to trzeba mieć odwagę. Jeśli dla ciebie pozyskanie nowego samochodu to niszczenie jednostki to gratuluję. Widać że chyba masz jakieś informację ale nie do końca masz pojęcie jak to funkcjonuje i o co tu chodzi. A fałszywe oczernianie kogoś jest karalne przypominam.Oskarżając mnie to tak jak byś oczerniał/a całą jednostkę.Póki co jednostka działa i to chyba całkiem nieźle. Pozdrawiam
Naczelnik 🙂

Magda
Magda
Niedostępny

Jak już takie tematy to przykład bramy która sołtys zamyka by utrudnić życie ludziom. Swoim sąsiadom. Wiem bo nie raz i nie dwa słyszałem i tej sytuacji. W tym oni mają małe dzieci. Brama zamykana jest tylko po to aby utrudnić im życie. Jak można być takim człowiekiem….

Arek
Arek
Niedostępny

Pani Magdo jak to zamyka ? 🙁 dlaczego?

Magda
Magda
Niedostępny

To za długa historia

Arek
Arek
Niedostępny

ale może ciekawa

Gość2
Gość2
Niedostępny

Żałosne szukanie haka na siłę

Mieszkanka
Mieszkanka
Niedostępny

Moze Magda nie taka dluga a napewno ciekawa bo droga dojazdowa o ktorej mowisz byla kupiona przez o ile sie nie myle pana Kurkowskiego i wcale nie jest wlasnoscia soltysa…ale wystarczy troche poszperac i pewne dokumenty mozna odnalezc

Mieszkaniec
Mieszkaniec
Niedostępny

Nie wspomne o domu ludowym w Mecince. 3 piecyki gazowe na cala sale, komunistyczne kible w piwnicy, nie ma bardziej zaniedbanego obiektu niz w Mecince, czy o remizie mowiac czy o domu ludowym “Jaki pan taki kram”

Gość
Gość
Niedostępny

Jaki pan taki kram dobrze napisane. Tego Pana sami wybraliście na Sołtysa. Nie pierwszy raz zresztą. Mnie zastanawia tylko skąd ta nagła nagonka na pana radnego. Stał się dla kogoś niewygodny? Może w związku z ostatnimi wydarzeniami w urzędzie.🤔

Arek
Arek
Niedostępny

Nagla? Pan jest juz lata soltysem a z tego co teraz slychac to pieniądze do Dobieszyna beda płynąć

Gość
Gość
Niedostępny

Jak będą płynąć to uwierzę. A na sołtysa sam się nie wybrał. Wybrali go mieszkańcy wsi więc pretensje mogą mieć niestety ale tylko do siebie.
A nagła ponieważ przewodniczącym rady był również w poprzedniej kadencji i jak było jak miało być to było ok. Teraz stał się dla kogoś niewygodny i poprzez media ktoś próbuje go zniszczyć.
Nie jestem ani za ani przeciw niemu i władzy w gminie. Ale przypominam że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Sam chłop nie zrobi nic. Musi być współpraca w urzędzie. Budżet i te sprawy…. Jak zawsze zacznie się coś dziać bliżej wyborów😭

Uczestnik
Uczestnik
Niedostępny

“misto” a cóż to za nowe słowo redaktor wymyślił ?? 😀

Jacek
Jacek
Niedostępny

Taka literówka dla spostrzegawczych kazdemu moze sie przytrafić. Akurat nie Pan redaktor pisał

Arek
Arek
Niedostępny

ale troll lubi jak się mu coś fajnego uda napisać choć nie ma wiedzy 🙂

Arek
Arek
Niedostępny

to jest żenujące żeby tak aktywna i wspaniała jednostka miała tak tragiczne warunki lokalowe. Szanowni Państwo. Pan Woźniak jest nie tylko radnym, ale przewodniczącym zarządu Osiedla i w dodatku przewodn. Rady Miejskiej! Czy może jak burmistrzem zostanie to wtedy coś się zmieni?

fireman
fireman
Niedostępny

pleśń i grzyb lubi to! :/

cxcx
cxcx
Niedostępny

To są trafne inwestycje zamiast budować remizę w Porębach gdzie straż podobno jest wyłączona z wyjazdów to trzeba było wybudować remizę dla Męcinki :):) A co do Pana Woźniaka wszyscy się go czepiacie ale nie widzicie że jeśli by nawet Pan Woźniak chciał wybudować to Pani Urbanik podejmuje decyzje i to od Niej wszystko zależy tak samo jak i most w Męcince i nie tylko . Ale może lepiej poczytajmy Raport RIO i będzie wszysto jasne

Jacek
Jacek
Niedostępny

Bedzie i tv w Mecince z moich info. Przyjada odwiedzic OSP.

Strazak
Strazak
Niedostępny

To dopowiemy jak OSP Męcinka kocha inne jednostki. Powinni ich w delikatny sposób mowiac rozliczyć za ta miłość a nie kupować samochód.

Tadeusz Kruczek
Tadeusz Kruczek
Niedostępny

Trzeba dobrego pomysłu jak rozwiązać problem z remizą i Domem Ludowym w Męcince. Jak wiemy dom wraz ze szkołą powstał za pieniądze pana Kurkowskiego. Później trzyklasową szkołę przeniesiono do Jedlicza i pozyskano 2 dodatkowe pomieszczenia. Następnie ZPRE w Męcince dom rozbudowała do dzisiejszych rozmiarów, o wiele za dużych jak na dzisiejsze potrzeby dzielnicy. Trzeba pamiętać, że nad salą znajduje się jeszcze świetlica, kiedyś Klubo-Kawiarnia. Toalety już w fazie projektu zostały źle pomyślane, przez co ciągle były zalewane i zatykane, a poza tym na tych schodach można się zabić!. Budynek należy przebudować i to wiedzą wszyscy bo inaczej szkoda topić tam… Czytaj więcej »

kleks
kleks
Niedostępny

Nic z takiej przebudowy domu ludowego nie będzie za tej kadencji naszego radnego (sam już o tym wspominałem radnemu, ale on czuje opór społeczny- jak przy każdym problemie), bo musiałby się odezwać na sesji jako przedstawiciel Męcinki, a od kilku miesięcy oglądam to przedstawienie i nigdy nie słyszałem o potrzebach w Męcince. Młody strażak M. Zagórski więcej pewnie zrobił dla Męcinki niż P. Woźniak. Myślę ,że P. Zagórski powinien wystartować w następnych wyborach na sołtysa i pokazać P. Wożniakowi, jak powinien działać dobry gospodarz. Wstyd, aby dzieci nie miały placu zabaw, ani świetlicy, jak po innych miejscowościach. Ale musimy zrozumieć… Czytaj więcej »

DeKa
DeKa
Niedostępny

Moim zdaniem Męcinka nie potrzebuje ani straży, ani remizy. Są w gminie jednostki OSP, które świecą przykładem na całą okolicę – zaangażowaniem, wyszkoleniem, gotowością, świetną kadrą, dbałością o sprzęt. A w Męcince jest tylko parę emerytów i sterta starych mundurów. Tam nawet z wiaderkiem nie miałby kto pobiec.