Śmiertelny wypadek w Potoku

1
2083
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Potoku, w powiecie krośnieńskim. 79-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez osobowe audi. W wyniku odniesionych obrażeń, piesza zmarła. Kierujący był trzeźwy.
Śmiertelne potrącenie pieszej w Potoku /fot. KMP

Do zdarzenia doszło we wtorek (17.12) około godz. 17, na drodze krajowej nr 28 w Potoku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, jadąc w kierunku Krosna, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 79-letnią pieszą. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła. Kierowca audi był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

KMP Krosno

PODZIEL SIĘ

1
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Tadeusz Kruczek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tadeusz Kruczek
Tadeusz Kruczek
Niedostępny

Jeśli chodzi o pieszych na przejściach i poza nimi, to każdy wie jak to wygląda. Z punktu widzenia kierowcy: gdzie się pcha, albo z za dużą prędkością (sprawa Najsztuba). Punkt widzenia pieszego: kiedyś przejść muszę. Właściwie obserwując przejścia i generalnie ruch kołowy w Jedliczu, jest to wielkie bagno. Przed przejściem, nawet w momencie wejścia pieszego, przeważnie zatrzymują się kierowcy na obcych “blachach”. Zobaczymy jak sprawy będą się miały kiedy wejdą w życie nowe przepisy. Proszę zwrócić uwagę na skrzyżowanie np. w Rynku, jadąc od strony Męcinki. Otóż, lustro na rogu jest, ale kiedy auto od strony mostu jedzie za szybko,… Czytaj więcej »