Trener Piotr Bril nagrodzony przez Marszałka Woj. Podkarpackiego

5
714
W gronie 43. nagrodzonych trenerów z Województwa Podkarpackiego, znalazł się również mieszkaniec Jedlicza Piotr Bril, doceniony za działalność sportową w dziedzinie biegów narciarskich. Uroczysta gala odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
X Jubileuszowa Gala Sportu Młodzieżowego. Piotr Bril (pierwszy od lewej) otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego. / fot. podkarpackie.pl

Zarząd województwa przyznał stypendia 147 zawodnikom, którzy startują w dyscyplinach olimpijskich i należących do Systemu Sportu Młodzieżowego. Łącznie na ten cel przeznaczono 450 tys. zł. Nagrody otrzymało 4 działaczy sportowych, 43 trenerów i 17 zawodników na łączną kwotę ponad 70 tys. zł.

Z ramienia Województwa Podkarpackiego w Gali Sportu uczestniczył Wicemarszałek Bogdan Romaniuk, który gratulował sportowcom, trenerom i działaczom sukcesów, zdobytych medali oraz osiągniętych wyników. Przypomniał, że w tym roku województwo podkarpackie było gospodarzem 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. / fot. podkarpackie.pl

Wśród uczestników gali byli przedstawiciele najróżniejszych sportów. Począwszy od królowej sportu lekkoatletyki, przez szereg dyscyplin olimpijskich, nieolimpijskich, ale należących do Systemu Sportu Młodzieżowego, aż po dyscypliny takie jak wędkarstwo czy modelarstwo sportowe.

PODZIEL SIĘ

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
4 Autorzy komentarzy
AdamFredM.....Marcin Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Adam

Trener ?? buahahahahahahahahaha
level: amator :D:D 😀
żeby być trenerem trzeba mieć pojęcie o tym co się robi

Marcin
Marcin

jesteś przykładem nieszczęśliwego człowieka. Choć przyznam szczerze że Piotr Bril za politykę brać się nie powinien to w sporcie jest niezastąpiony. Każdy powinien się zajmować tym na czym się zna a trener zna się na sporcie. Pozdrawiam i gratuluję!

Fred
Fred

Kwestionujesz jego uprawnienia trenerskie?

Adam
Adam

a ma jakies uprawnienia ??? 😀 😀 😀

M.....
M.....

Gratuluję Ci Piotrze. !