W środę (15.02) na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci prowadzili działania pn.”Trzeźwy poranek”. Akcja realizowana była od godz. 6 do 12. Funkcjonariusze przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 1491 kierujących pojazdami.

Od godz. 6.00, krośnieńscy policjanci realizowali wzmożone działania pn.”Trzeźwy poranek”. W akcję zaangażowanych było 16 mundurowych Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy oraz 8 policjantów w podległych jej jednostek. Podczas działań funkcjonariusze za pomocą urządzeń stwierdzających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przebadali stan trzeźwości 1491 kierujących. Wszyscy skontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Po godz. 7.00, w miejscowości Równe, policjanci ujawnili, że kierujący oplem 23-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego skierowali wniosek do Sądu Rejonowego w Krośnie celem orzeczenia środka karnego w postaci zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Około godz. 8.00, w miejscowości Korczyna, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego kierującego renault. Pasażerką pojazdu była jego właścicielka. Jak ustalono, w styczniu br. mężczyzna miał już zatrzymane prawo jazdy w związku z kierowaniem w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierowali wniosek do Sądu Rejonowego w Krośnie celem orzeczenia zakazu prowadzenia przez tego mężczyznę pojazdów mechanicznych. Zastosowali również wniosek o ukaranie właścicielki pojazdu za udostępnienie auta osobie nieposiadającej uprawnień do kierowania pojazdami.

 

PODZIEL SIĘ

4
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
4 Autorzy komentarzy
tzeźwy jak świniazabłonkana łowieckaPPBB Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
BB
BB
Niedostępny

Zapewne wiecie, że tego typu akcje są niezgodne z prawem ?

PP
PP
Niedostępny

Oj czlowieku kiedy ktos pijany rozjedzie Ciebie albo Twoja rodzine to bedziesz szukal.wtedy prawa i pomstowal na policje ze ich nie bylo…

zabłonkana łowiecka
zabłonkana łowiecka
Niedostępny

o dobry cłoweku mosz racje bo jo cosik ło tym słyszołem a w pierwszej kolejności to niech sie sami pzebadają bo tyż za kołniez nie wylewajo

tzeźwy jak świnia
tzeźwy jak świnia
Niedostępny

zblonkany, cysto prowda