Właściciel spalarni odwołał się od decyzji burmistrza. Co dalej w tej sprawie?

5
1584
Właściciel spalarni odpadów, który planuje rozbudowę instalacji do termicznego przekształcania odpadów, odwołał się od decyzji burmistrza do SKO.
Zdjęcie: Protest mieszkańców Gminy Jedlicze, którzy nie chcą rozbudowy spalarni i domagają się likwidacji /fot. Jedlicze24/ archiwum

Przypomnijmy

28 czerwca br., Burmistrz Gminy Jedlicze wydała decyzję o odmowie określenia środowiskowych uwarunkowań dla przedsięwzięcia pn.: “Rozbudowa i przebudowa instalacji termicznego przekształcania odpadów innych niż komunalne wraz z wyposażeniem infrastruktury gospodarowania tymi odpadami”.

Właściciel spalarni odwołał się od decyzji

Właściciel spółki prowadzącej spalarnię odpadów odwołał się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krośnie, zaskarżając decyzję wydaną przez Burmistrza Gminy Jedlicze. W poniedziałek, 22 lipca 2019 roku, zostało przekazane do SKO wraz z aktami sprawy, odwołanie firmy Raf-Ekologia Sp. z o.o.

Do sprawy wrócimy niebawem.


Zobacz też: 

Co dalej ze spalarnią w Jedliczu? Została wydana decyzja. Odbył się również protest

Mieszkańcy Gminy Jedlicze nie chcą rozbudowy spalarni i domagają się likwidacji [WIDEO]

Mieszkańcy mobilizują się przeciwko rozbudowie spalarni odpadów. W piątek rozprawa, w której uczestniczyć powinien każdy z mieszkańców.

PODZIEL SIĘ

5
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
5 Autorzy komentarzy
PiotrboloqwertyWeraPiotr Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Piotr
Niedostępny

Jak to co ? Niech u siebie na podwórku wybuduje taki syf , ciekawe czy sąsiedzi będą zadowoleni i niech zabierze ze sobą prezesika.

Wera
Wera
Niedostępny

Śmietnisko gdzie było!!

qwerty
qwerty
Niedostępny

Piotr ty myślisz że teraz jest super. Rozbudowa i nowoczesne maszyny do utylizacji dają mniej smrodu i syfu niż ten Wasz teraźniejszy spalacz. No ale w Jedliczu jak w ciemnogrodzie nowe to złe. Podobna spalarnia jest w Warszawie i uwierz mi nie czuć tak jak tej. Wiem co mówię bo byłem na miejscu. A wy Mieszkańcy dalej sobie róbcie pikiety a na spalaczu będzie tylko gorzej. Brak nowoczesnej technologi to tylko Wasza strata ja mieszkam z takiej strony że go nie czuję. A Pani Ginalska to nawet nie wie nawet jak wygląda SPALACZ wię po co ten cyrk.

bolo
bolo
Niedostępny

W Warszawie nie czuć jak tej(tak napisałeś),czyli u nas jednak śmierdzi,ale ty knocie tego nie czujesz, a wszyscy są odmiennego zdania.Przenieś się do W-wy…tyle.

Piotr
Piotr
Niedostępny

Oczywiście , zgadzam się z tym co piszesz. Mam tylko pewne wątpliwości co do lokalizacji tej inwestycji . Przede wszystkim powinna być za obszarem zabudowanym.