Wprowadzamy zmiany. Portal jeszcze bardziej multimedialny

8
637
Zdjęcie ilustracyjne /fot. Pixabay

W ciągu 7 lat funkcjonowania Portalu Informacyjnego Jedlicze24, w jego wyglądzie, czy funkcjonalności zachodziły zmiany. Od początku powstania serwisu niejednokrotnie dokonywaliśmy zmian, od kosmetycznych, po znaczące. W ostatnim roku przełomowym momentem była zmiana logo portalu.

Tak zmieniało się logo portalu na przestrzeni ostatnich kilku lat

Portal bardzo szybko stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w regionie. Od 7 lat czytelnicy wyrażają swoje opinie. Komentują to, co jest dzieje się dookoła. Chwalą i krytykują- korzystając z prawa wolności słowa czyli prawa do publicznego wyrażania własnych poglądów.

Od kilku miesięcy, dzięki nowej technicznej możliwości, oceniają swoje opinie i komentarze, dając “łapkę w górę lub w dół”.

Jeszcze bardziej multimedialnie

Wychodząc na przeciw potrzebom czytelników, wprowadzamy nową funkcjonalność. Teraz będzie można wgrywać zdjęcia, obrazki itp., bezpośrednio z dysku swojego komputera. Nie jest to może coś rewolucyjnego, ale przez długi czas można było dodawać zdjęcia w komentarzach na innych portalach społecznościowych np. na Facebooku.

Po prawej stronie pola, w którym można wpisać treść komentarza pojawiły się dodatkowe ikony, które pozwalają na załadowanie grafiki/filmu/linku do komentarza:

Nowa funkcjonalność umożliwi czytelnikom jeszcze lepszą interakcję z innymi czytelnikami, a także umożliwi komunikację w sposób niewerbalny za pomocą nowych środków. Czasem nawet najtrafniejsze słowa pisane nie oddają w pełni rzeczywistości. Teraz to się zmieni. Internet w ciągu ostatnich lat zmienił się i nadal zmienia się dynamicznie. 7 lat to czasowa przepaść. Zmiany w Portalu Jedlicze24 są więc konsekwencją naturalnych zmian zachodzących w sieci i wyjścia naprzeciw potrzebom naszych czytelników.

PODZIEL SIĘ

8
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi na wątki
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
5 Autorzy komentarzy
ZofiaLucek 84AlaMagdalena Sz.Tosia Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Tomek
Niedostępny

Zagadka: Gdzie został nagrany ten filmik?

Franek Kimono
Franek Kimono
Niedostępny

na radzie wiejskiej w kuluarach ? 😀

Lucek 84
Lucek 84
Niedostępny

To ćwiczenia WOTu? 😀

Zofia
Zofia
Niedostępny

Na placu targowym w Dni Jedlicza 🙂

Igor83
Igor83
Niedostępny

😀

sn1memy-a1.png
Tosia
Tosia
Niedostępny

Suuuuper!!!!!!

Magdalena Sz.
Magdalena Sz.
Niedostępny

znajdźcie różnicę 😉

zd1.jpg
Ala
Ala
Niedostępny

Lampa😊