pon.
22 °
wt.
13 °
Strona głównaSportOtwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze [ZDJĘCIA]

- Ogłoszenie/reklama -spot_img
W sobotę (8.12) w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Mecze rozgrywane były w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów – do 25 punktów.

W wyniku zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem okazała się ponownie drużyna PURELLA Czarni Rzeszów, która zajęła  pierwsze miejsce w turnieju –  nie odnotowując na swoim koncie żadnej porażki.  Walka o drugie miejsce trwała do ostatniej rundy. Ostatecznie miejsce to zajął zespół ISKRY MAPEI  RZESZÓW, wyprzedzając trzecią w ogólnej klasyfikacji drużynę SKM Kopytowa. Na miejscu czwartym uplasował się zespół JOKER Widełka, a na piątym STABILIZATOR Świerzowa Polska.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Organizator przewidział również nagrodę specjalną dla najlepszego zawodnika turnieju. Jednogłośnie MVP turnieju została wybrana zawodniczka PURELLA Czarni Rzeszów – Pani Urszula Kijan.