Z kamerą na dyżurze Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jedliczu [WIDEO]

49
2122

Czy bezprecedensowa wizyta z kamerą na dyżurze Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jedliczu obnaży prawdę, a Przewodniczący Rady odpowie na nurtujące nas i mieszkańców pytania? Czym kierowali się radni głosując “przeciw” udzieleniu wotum zaufania? W końcu: Czy radni myślą o przyszłości Gminy Jedlicze i zdają sobie sprawę z konsekwencji nie udzielenia wotum? Na te oraz inne pytania próbowaliśmy uzyskać odpowiedź. Czy nam się udało? Oglądajcie i podzielcie się z nami swoimi opiniami!

PODZIEL SIĘ

49
Dodaj komentarz

avatar
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać zdjęcie
 
 
 
Kliknij w ikonkę poniżej, aby dodać film
 
 
 
Other File Types
 
 
 
18 Wątki komentarzy
31 Odpowiedzi na wątki
33 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
30 Autorzy komentarzy
FranekvigowkurzonaMikirafael Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wreda
Wreda
Niedostępny

Słaby burmistrz to i nie dostał wotum zaufania. Tyle w temacie

Magda
Magda
Niedostępny

Snikersy, przestańcie bredzić.

Zażenowana
Zażenowana
Niedostępny

Ciekawe czy Burmistrz, który przedstawił taki Raport o Stanie Gminy zasługuje na ocenę słaby???

Męcinka
Męcinka
Niedostępny

Nie zasługuje.

rafael
rafael
Niedostępny

To oczywiście zagrywki ! Bawią się jak dzieci nie ma w nich szczypty kompromisu i dobrej woli ludzkich odruchów pozwalającym zapomnieć swoich pożytków dla większej sprawy ! To nie są radni to zbieranina małych ludzi z wybujałym własnym ego ! Weźcie się do roboty (wybrańcy narodu) !

rafael
rafael
Niedostępny

Na ocenę słaby potrzeba rozwinięcia tematu a nie zmieścić się w jednej linijce ! Czyli wejść nasrać podetrzeć się i wyjść ! Argumentacja godna trzonka od młotka nie ma racji bez argumentacji, trzeba udowodnić swoją opinię a nie gówniarzyć na forum ! Konkrety na stół a jak nie to majtki do kolan i batem !

Kamil
Kamil
Niedostępny

Tych radnych nie da się słuchać !!! Totalny brak wiedzy merytorycznej i olewka w stosunku do mieszkańców.
Przy następnych wyborach trzeba postawić na ludzi młodych i nie zapatrzonych w swoje tyłki.
Słuchałem pytań naszych szanownych radnych na sesji o wotum zaufania : poziom żenujący i moim zadaniem ośmieszający tą radę.

rafael
rafael
Niedostępny

Wyborcy poszli z rutyną postawili prawie w 90% na tych którzy byli radnymi ale widać radny nie kalesony ale też go trzeba zmienić od czasu do czasu ! Wyraźnie radni uprawiają swoją politykę jakieś gierki partyjne ! Na marginesie powiem że oglądałem lepsze seriale komediowe od tych jedlickich sesji a już podrygi prowadzących to dno i wodorosty ! Wyłączanie mikrofonu panie przewodniczący, posłowi Niesiołowskiemu nie wyszło na dobre nie brnij pan w szambo wystarczy smród ! Zaś zastępca zachowuje się jak ten łysy dziadek którego miał Benny Hill do poklepywania po głowie ! Istny chłopek roztropek z parciem na szkło… Czytaj więcej »

Mieszkaniec
Mieszkaniec
Niedostępny

Wszyscy radni, którzy głosowali przeciwko wotum zaufania dla Pani Burmistrz a tym samym powodując poważne konsekwencję dla NASZEJ GMINY, powinni zrezygnować z zajmowanych stanowisk.

Mieszko
Mieszko
Niedostępny

Ci, którzy byli przeciw ale również Ci, którzy się wstrzymali bo dla mnie to to samo.
Z tego co wiem to tylko radna Uram zagłosowała za.
Brawa dla tej Pani a reszcie radnych dziękujemy.

Zaniepokojony
Zaniepokojony
Niedostępny

Jakie są prawne możliwości odwołania rady miejskiej ?
Może jakieś referendum za odwołaniem rady.

Jadwiga
Jadwiga
Niedostępny

Oczywiście że są trzeba nagłośnić sprawę i uświadomić ludzi.

rafael
rafael
Niedostępny

Potrzebne referendum które zgłasza pewna grupa mieszkańców i tyle ! Może warto spróbować lub co najmniej pokazać temu gremium że to nie ich piaskownica ani foremki !

jurban
jurban
Niedostępny

Bezprecedensowa wizyta bezprecedensowego dziennikarza zadającego bezprecedensowe pytania, buahahaha 😀

rafael
rafael
Niedostępny

Dobrze głupiemu sam se napisze sam się uśmieje a poza tym wszyscy w domu zdrowi ?

moderówka
moderówka
Niedostępny

Wizyta w urzędzie . Uważam to za dobry pomysł. Zadawanie pytań również bardzo chcę poznać sposób myślenia radnych , którzy nas reprezentują. Chcę wiedzieć upewnic sie że nie kieruje nimi prywata tylko dobro ogółu mieszkańców. Po ostatniej sesji zaczęłam w to wątpić. Wydaje mi sie i to jest moje zdanie że radni , burmistrz pogubili sie w tym co robią. Przemawia przez nich złość , nienawiśc, tak to przyjażń przerodziła sie ogromną nienawiść ziejąca z każdego wypowiadanego słowa co nie wróży dobrze dla nas wszystkich.Pora na opamiętanie. Panie Piotrze Wożniak szanowny Przewodniczący Rady Miejskiej dobrze że ma Pan swoje zdanie.… Czytaj więcej »

Męcinka
Męcinka
Niedostępny

Jestem za odwołaniem radnych !!!!!!!!!!!!!
Jeśli moja gmina w przyszłości może nie dostać kredytu powieważ nasi reprezentanci kierują się swoją dumą a nie dobrem społecznym to ja takich władz nie chcę i nie akceptuję.

Dolek
Dolek
Niedostępny

Przeczytaj dokładnie przepisy a później się wypowiadaj. Wprowadzanie w błąd jest karalne

Męcinka
Męcinka
Niedostępny

Każdy bank sprawdza zdolność kredytową zarówno w przypadku podmiotu prywatnego jak i instytucji.
Czy Dolek uważasz, że w zaistniałej sytuacji nasza gmina nie ucierpiała ???

Dolek
Dolek
Niedostępny

Nie ucierpiała. Bank sprawdza zdolnosc kredytowa a nie wotum zaufania. Błagam. Czytajcie troche

rafael
rafael
Niedostępny

Rozmarzyłeś się fake newsy są wszechobecne w Polsce i nie słyszałem by kogoś ukarali ! A najwięcej produkują je ludzie tobie podobni odrzucone autorytety pokrzykujący z za żywopłotu okazując swą bezsilność ! Każdy aspekt jest badany przez bank jako wiarygodność pożyczkobiorcy może nie jest on wiodącym ale na pewno istotnym dla wiarygodności !

Dolek
Dolek
Niedostępny

Bredzisz

Zażenowana
Zażenowana
Niedostępny

Poziom wypowiedzi przedstawicieli Wysokiej Rady zarówno na ostatniej sesji jak i na powyższym materiale poniżej krytyki. Brak jakiejkolwiek, nie mówiąc już o sensownej argumentacji,co do kwestii nie udzielenia wotum zaufania Pani Burmistrz mówi sam za siebie. Trzeba zmian w tym towarzystwie…. to wstyd, że ci ludzie reprezentują Gminę Jedlicze.

rafael
rafael
Niedostępny

Ta rada na pewno nie jest wysoka ale bardzo niskich lotów i jeszcze niższych pobudek działająca ! Ale ambicje wybujałe i przerośnięte ! Może oni chcą by ich wymienić może trzeba się ich zapytać wprost ?

anonim
anonim
Niedostępny

szok!!!!!

Ciekawski
Ciekawski
Niedostępny

Brak słów, jak takie osoby mają nas mieszkańców reprezentować, zrobili sobie z folwark z urzędu jak najszybciej trzeba zebrać wymaganą ilość podpisów i pogonić towarzystwo, dość prywatny trzeba wybrać młodych kreatywnych ludzi z pomysłem na rozwój naszej Gminy.

Kornelia
Kornelia
Niedostępny

Może ktoś podać link z sesji nad wotum zaufania ?
Dziękuję.

Stachu
Stachu
Niedostępny

ŻENADA !!!!!

Seba.
Seba.
Niedostępny

Ta rada jest porażką nawet “swoi” radni głosują przeciwko inwestycją w miejscowości lub się wstrzymują przykład Jaszczew. To jest przykre.

Krystyna
Krystyna
Niedostępny

I jakie inwestycje chodzi?

Seba.
Seba.
Niedostępny

Droga i oświetlenie ulicy Naftowej dotyczy to mieszkańców Jaszczwi jak i Jedlicza.

Aleksandra
Aleksandra
Niedostępny

Robi mi się niedobrze jak przypomnę sobie ta sesję i radnych którzy są za ludźmi z wyjątkiem tych mieszkających na Naftowej. Pan Wozniak powinien stać murem za ta inwestycją i co zrobił ,nie odezwał się jednym słowem. A ludzie czekali tyle lat ,przynajmniej na to oświetlenie. Proszę mi to wytłumaczyć bo nie mogę tego zrozumieć?

rafael
rafael
Niedostępny

Rzecz trzeba nazwać po imieniu wybraliśmy narcyzów, krzykaczy i ludzi nieodpowiedzialnych a panie wcale nie są lepsze ! Myślałem że show jaki zrobił kiedyś poseł Niesiołowski z wyłączaniem mikrofonu oponentom na mównicy nie zobaczę nigdzie w Polsce a tu masz pan Woźniak zapisał się do niechlubnego klubu wyłączających mikrofony w trakcie przemowy ! Ale cóż Niesiołowski to profesor widać na nizinach chłopy też maja chore pomysły !

rafael
rafael
Niedostępny

Nie wiem, przez poprzednią kadencję zgoła inaczej to wyglądało ! Ktoś wlał łyżkę dziegciu do tego miodu ! Podejrzana wydaje mi się radna z Moderówki zawsze ma coś do powiedzenia zawsze o wszystko pyta miele jęzorem bez potrzeby a w Moderówce wiatr hula nic się nie dzieje zero aktywności tylko skarży się na wszystkich uważa że jest zaszczuta gdy ktoś pyta o jej kompetencje i plany a za 5 lat powie tak jak już kiedyś nic nie mogłam zrobić nie miałam siły przebicia ! Nie bij w drzwi od stodoły tylko rady miejskiej !

Dolek
Dolek
Niedostępny

To nie ktoś. To bardzo czytelne.
W Moderowce to burmistrz nic nie robi

Waldi
Waldi
Niedostępny

No tak – kosmici wybudowali salę gimnastyczną 🙂 itd. Dolek nie bierz więcej tego.

rafael
rafael
Niedostępny

Jasne ! A za topniejące lodowce są odpowiedzialne pierdzące wieloryby a pani burmistrz ma taki wpływ na to co klepnie rada jak zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów ! Widać suweren radnej broni jej dobrego imienia ! Jaki pan taki kram !

O tempora, o mores!
O tempora, o mores!
Niedostępny

No cóż niektórzy dodają “dwa plus dwa” i nie rozumieją dlaczego komuś wyszło “cztery” a im się nie zgadza.Brak też magicznych lustereczek, ale takich lepszych, bez informacji o Śnieżce,. Może warto kupić Snickersy – chyba, że reklama kłamie. A poza tym co myślicie o Big Brotherze? Podobno trwa nabór.

Wkurzony
Wkurzony
Niedostępny

Nie robi nic bo podobno ją zlinczowali. Tz. Sołtys i rada sołecka to zrobiła. To ci dopiero hit. Ale co ciekawe przyjechał rycerz na białym koniu stanoł w jej obronie. O matko trzeba Panią radna przytulić. Koniecznie

Eryk
Eryk
Niedostępny

He he Radny z Jaszczwi was ustawił. To konkretny facet.

Bogdan
Bogdan
Niedostępny

Radny Dziura, też dołoży swoje i Jola będzie tańczyć jak jej zagrają.
A z resztą ona bez wotum zaufania. .

rafael
rafael
Niedostępny

Radny Dziura nie potrafi się wysłowić a co dopiero komuś dołożyć ! Duka jak przedszkolak jąka się dobrze że nie chrząka ! Młody gniewny a w cholewkach z gumofilców słoma wystaje ! Jest żałosnym zagubionym małym człowieczkiem chcąc być dowcipnym wychodzi na mało okrzesanego gbura !

Jarosław
Jarosław
Niedostępny

Przytoczę słowa klasyka – nikt pewnym ludziom nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne – czyli ziomale z dzielni są po to, żeby ich wybrać – a bzdurą jest to, że oni mają ich reprezentować – oni reprezentują siebie.

Eryk
Eryk
Niedostępny

Nic w tej Moderowce nie robi. Żenada.

Piotr
Piotr
Niedostępny

Żenada, jakie gminy takie kraje…

Miki
Miki
Niedostępny

Pani radna Patla po prostu porażka… A miałam o niej inne zdanie. No cóż przykre i tyle w temacie

wkurzona
wkurzona
Niedostępny

Jesteśmy po sesji no i znowu kpina .Pan Dziura mówi , że grupka mieszkańców chce wymóc na radzie decyzję o naprawie ul. Naftowej. Pani Marć mówi że tej naprawy chca osoby , które nie mieszkają przy ulicy Naftowej.I jest tym zgorszona. Dziwne bo to oznacza że w Gminie jest solidarność w słusznej sprawie jak dla mnie bezdyskusyjnej. Za chwile Pani Radna Wenencja swoja wypowiedzia ogromnie roszczeniowa chce wymusić na burmistrz kasę na wyposażenie Domu Ludowego. To ja sie pytam Was Radni jaką wy macie konsekwencje w stosunku do tego co mówicie.? To znaczy po trupach do celu tak Pani Radna… Czytaj więcej »

vigo
vigo
Niedostępny

Pana Woźniaka jako radnego nigdy nie oceniałem wysoko, więc dla mnie ten poziom wypowiedzi to żadna sensacja. Ale poziom przeprowadzenia wywiadu rodem z TVN-ej “UWAGI” to SKANDAL.
Panie “dziennikarzu” może trzeba było się umówić na spotkanie, przedstawić wcześniej tematy do rozmowy żeby Pan Woźniak mógł się lepiej przygotować do wywiadu. Więc SŁABO, ale z obydwu stron !!!

Franek
Franek
Niedostępny

Bardzo mądra mina Pana przewodniczącego. To polityk dużego formatu.